Onze ploegen

Algemene trainingsinfo

Hier vind je een overzicht van de planning van de trainingen seizoen 2022 – 2023 voor de maanden augustus en september met de juiste terrein- en kleedkamerbezetting!

>> Download hier het PDF document

Vanaf oktober trainen U5, U6 en U7 op vrijdag in de sporthal van Meise.

>> Download hier de resterende trainingsmomenten van het seizoen 2022 – 2023 voor Nieuwjaar

Algemene wedstrijdinfo

Hier vind je een overzicht van de planning van de competitiewedstrijden, week 1 en week 2, met de juiste terrein- en kleedkamerbezetting.

>> Wedstrijdmomenten seizoen 2022-2023 voor Nieuwjaar

PLOEGINFO
U5 - Multimove

Trainingen – Elke vrijdag van 17u tot 18u

Plaats : Sporthal van Meise

Adres: Willy Vandenberghecentrum

             Brusselsesteenweg 65a te 1860 Meise

Tijdens de maanden augustus en september gaan de Multimovesessies door op ons complex De Nekker.

Trainers

Tine Van den Block
0476 516 726
tine.vandenblock@hotmail.com
Fien De Cremer
0472 722 308
fiendecremer@gmail.com
Julien Boogmans
0489 898 987
julienboogmans@gmail.com
Han Vanackere
0473 808 114
han.vanackere@telenet.be

Lees meer over onze multimove voor kinderen

U6

Trainingen – Elke woensdag van 17u tot 18u

Terrein (¼) : 2  – zone B (synthetisch)
Kleedkamers : 3 + 10

Tijdens de maanden augustus en september:
Elke vrijdag van 17u tot 18u op “De Nekker”
Terrein (¼) : 2  – zone B (synthetisch)
Kleedkamers 3 + 10

Vanaf oktober elke vrijdag van 17u30 tot 18u30 Multimove in de sporthal van Meise.
Adres: Willy Vandenberghecentrum, Brusselsesteenweg 65a te 1860 Meise

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 11u15. (week 1)

Terrein (¼) : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  9  //  Bezoekers  5

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 2vs2

Trainers

Han Vanackere
0473 808 114
han.vanackere@telenet.be
Mathis Ameryckx
0474 901 543
ameryckx.mathis@gmail.com

Afgevaardigden

Marijke Vanbuggenhout
0486 971 729
marijkevanbuggenhout@gmail.com

Lees meer over onze U6

U7A

Trainingen – Elke woensdag van 17u tot 18u 

Terrein (¼) : 2  – zone A (synthetisch)
Kleedkamers : 3 + 10

Tijdens de maanden augustus en september:
Elke vrijdag van 17u tot 18u op “De Nekker”
Terrein (¼) : 2  – zone A+B (synthetisch)
Kleedkamers : 3 + 10

Vanaf oktober elke vrijdag van 18u tot 19u Multimove in de sporthal van Meise.
Adres: Willy Vandenberghecentrum, Brusselsesteenweg 65a te 1860 Meise

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 11u15. (week 1)

Terrein (¼) : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  8  //  Bezoekers  4

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 3vs3

  • Wedstrijden 3 tegen 3
  • 6 tot maximum 8 spelers op het wedstrijdblad
  • Per ingeschreven team, twee wedstrijdjes in de breedte van een ¼ terrein
  • Wedstrijdduur: maximum 4 wedstrijdjes van 2 x 5 min.
  • Doeltjes 3m breed, 1,5m hoog
  • Wedstrijdbal nr 3.

 

Trainers

Kris Asnot
0476 067 977
sara_betz@hotmail.com
Eddy Terweduwe
?
eddy.terweduwe@gmail.com

Afgevaardigden

Gaëtan Moerman
0486 154 057
gaetan_m7@me.com
Jody Van Hemelryck
0486 241 263
jovhemel@hotmail.com
Marc Houman
0478 321 218
godelieveleemans@hotmail.com
U8A - provinciaal

Trainingen – Elke woensdag van 17u tot 18u

Terrein (¼) : 2  – zone B (synthetisch)
Kleedkamer : 4

Trainingen – Elke vrijdag van 17u tot 18u

Terrein (¼) : 2  – zone C (synthetisch)
Vanaf oktober op vrijdag : zone A (synthetisch)
Kleedkamer : 4

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 9u30 (week 1)

Terrein (¼) : 2  (synthetisch)
Kleedkamers (½) : Meise  10  //  Bezoekers  6

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 5vs5

  • Wedstrijden 5 tegen 5
  • maximum 8 spelers op het wedstrijdblad
  • Wedstrijdduur: 4 x 15 min.
  • Wedstrijdbal nr 3

 

Trainers

Kevin Mestdagh
0478 737 858
kevin.mestdagh81@gmail.com

Afgevaardigden

Jelle Maes
0486 590 583
maesjelle_19@hotmail.com
Javier Lucas Haba
0478 991 608
j.lucashaba@gmail.com

 

U7B

Trainingen – Elke woensdag van 17u tot 18u 

Terrein (¼) : 2  – zone B (synthetisch)
Kleedkamers : 3 + 10

Tijdens de maanden augustus en september:
Elke vrijdag van 17u tot 18u op “De Nekker”
Terrein (¼) : 2  – zone A+B (synthetisch)
Kleedkamers : 3 + 10

Vanaf oktober elke vrijdag van 18u tot 19u Multimove in de sporthal van Meise.
Adres: Willy Vandenberghecentrum, Brusselsesteenweg 65a te 1860 Meise

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 11u15. (week 1)

Terrein (¼) : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  8  //  Bezoekers  4

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 3vs3

  • Wedstrijden 3 tegen 3
  • 6 tot maximum 8 spelers op het wedstrijdblad
  • Per ingeschreven team, twee wedstrijdjes in de breedte van een ¼ terrein
  • Wedstrijdduur: maximum 4 wedstrijdjes van 2 x 5 min.
  • Doeltjes 3m breed, 1,5m hoog
  • Wedstrijdbal nr 3.

 

Trainers

Peter Moesen
0497 88 12 66
petermoesen@hotmail.com
Eddy Terweduwe
?
eddy.terweduwe@gmail.com

Afgevaardigden

Jody Van Hemelryck
0486 241 263
jovhemel@hotmail.com
Gaëtan Moerman
0486 154 057
gaetan_m7@me.com
Marc Houman
0478 321 218
godelieveleemans@hotmail.com
U8B - provinciaal

Trainingen – Elke woensdag van 17u tot 18u

Terrein (¼) : 2  – zone C (synthetisch)
Kleedkamer : 9

Trainingen – Elke vrijdag van 17u tot 18u

Terrein (¼) : 2  – zone C (synthetisch)
Vanaf oktober op vrijdag : zone B (synthetisch)
Kleedkamer : 9

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 9u30 (week 1)

Terrein (¼) : 2  (synthetisch)
Kleedkamers (½) : Meise  10  //  Bezoekers  6

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 5vs5

  • Wedstrijden 5 tegen 5
  • maximum 8 spelers op het wedstrijdblad
  • Wedstrijdduur: 4 x 15 min.
  • Wedstrijdbal nr 3

 

Trainers

Kyle Gelaude
0478 874 178
kylegelaude@outlook.com
Joren Chrispeels
0477 036 682
chrispeels.joren@hotmail.com

Afgevaardigden

Jelle Maes
0486 590 583
maesjelle_19@hotmail.com
Javier Lucas Haba
0478 991 608
j.lucashaba@gmail.com

 

U9A - provinciaal

Trainingen – Elke woensdag van 17u15 tot 18u15

Terrein (¼) : 2  – zone D (synthetisch)
Kleedkamer : 6

Trainingen – Elke vrijdag van 17u15 tot 18u15

Terrein (¼) : 2  – zone D (synthetisch) (vanaf oktober zone C)
Kleedkamer : 6 (vanaf oktober 3)

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 9u30 (week 1)

Terrein (¼) : 2  (synthetisch)
Kleedkamers (½) : Meise  3  //  Bezoekers  7

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 5vs5

  • Wedstrijden 5 tegen 5
  • maximum 8 spelers op het wedstrijdblad
  • Wedstrijdduur: 4 x 15 min.
  • Wedstrijdbal nr 3

 

Trainers

Anouar Jmaili
0487 530 731
jmailianouar548@gmail.com

Afgevaardigden

?
?

 

U9B - provinciaal

Trainingen – Elke woensdag van 17u15 tot 18u15

Terrein (¼) : 2  – zone D (synthetisch)
Kleedkamer : 7

Trainingen – Elke vrijdag van 17u15 tot 18u15

Terrein (¼) : 2  – zone D (synthetisch)
Kleedkamer : 7 (vanaf oktober 10)

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 9u30 (week 1)

Terrein (¼) : 2  (synthetisch)
Kleedkamers (½) : Meise  3  //  Bezoekers  7

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 5vs5

  • Wedstrijden 5 tegen 5
  • maximum 8 spelers op het wedstrijdblad
  • Wedstrijdduur: 4 x 15 min.
  • Wedstrijdbal nr 3

 

Trainers

Shane Verbeyst
0474 486 567
verbeyst.shane@gmail.com
Cédric Chapelle
0476 896 787
cedric@sncbox.be

Afgevaardigden

?
?

 

U10A - provinciaal

Trainingen – Elke woensdag van 18u15 tot 19u30

Terrein (¼) : 2  – zone A (synthetisch)
Kleedkamer : 3

Trainingen – Elke vrijdag van 18u15 tot 19u30

Terrein (¼) : 2  – zone A (synthetisch)
Kleedkamer : 3

 

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 9u30 (week 2)

Terrein (½) : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  10  //  Bezoekers  6

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 8vs8

  • Wedstrijden 8 tegen 8
  • maximum 12 spelers op het wedstrijdblad
  • Wedstrijdduur: 4 x 15 min.
  • Wedstrijdbal nr 4

 

Trainers

Catherine Masure
0471 579 252
catherinekurt@live.be

Afgevaardigden

Tom Leyder
0479 787 390
tomleyder1982@gmail.com
Steven Vander Elst
0475 698 537
gpskeymaster@gmail.com

U11 - provinciaal

Trainingen – Elke dinsdag van 18u tot 19u15

Terrein (¼) : 2  – zone C (synthetisch)
Kleedkamer : 5

Trainingen – Elke donderdag van 18u tot 19u15

Terrein (¼) : 3  – zone C
Kleedkamer : 5

 

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 11u30 (week 1)

Terrein (½) : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  3  //  Bezoekers  7

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 8vs8

  • Wedstrijden 8 tegen 8
  • maximum 12 spelers op het wedstrijdblad
  • Wedstrijdduur: 4 x 15 min.
  • Wedstrijdbal nr 4

 

Trainers

Thomas Hertveld
0475 226 941
thomashertveld@gmail.com

Afgevaardigden

Frédéric Dubin
0477 511 178
fre@afsluitingendeblay.be

U10B - gewestelijk

Trainingen – Elke woensdag van 18u15 tot 19u30

Terrein (¼) : 2  – zone B (synthetisch)
Kleedkamer : 10

Trainingen – Elke vrijdag van 18u15 tot 19u30

Terrein (¼) : 2  – zone B (synthetisch)
Kleedkamer : 10

 

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 11u15 (week 2)

Terrein (½) : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  9  //  Bezoekers  5

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 8vs8

  • Wedstrijden 8 tegen 8
  • maximum 12 spelers op het wedstrijdblad
  • Wedstrijdduur: 4 x 15 min.
  • Wedstrijdbal nr 4

 

Trainers

Ekrem Gashi
0472 592 852
ekremgokhan@hotmail.com

Afgevaardigden

?

U12 - provinciaal

Trainingen – Elke woensdag en vrijdag van 18u15 tot 19u30

Terrein (¼) : 2  – zone C (synthetisch)
Kleedkamer : 8

 

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 9u30 (week 2)

Terrein (½) : 2 (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  3 //  Bezoekers  7

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 8vs8

  • Wedstrijden 8 tegen 8
  • maximum 12 spelers op het wedstrijdblad
  • Wedstrijdduur: 4 x 15 min.
  • Wedstrijdbal nr 4

Trainers

Michel Vermeulen
0473 391 639
michel.vermeulen@yahoo.fr

Afgevaardigden

Mario De Smedt
0477 233 666
mario.de.smedt1@telenet.be
Frederik Michiels
0490 582 662
fred_michiels@hotmail.com

U13 - provinciaal

Trainingen – Elke dinsdag van 18u15 tot 19u30

Terrein (¼) : 2  – zone D (synthetisch)
Kleedkamer : 4

Trainingen – Elke donderdag van 18u15 tot 19u30

Terrein (¼) : 3  – zone D
Kleedkamer : 4

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 11u15 (week 2)

Terrein (½) : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  8  //  Bezoekers  4

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 8vs8

  • Wedstrijden 8 tegen 8
  • maximum 12 spelers op het wedstrijdblad
  • Wedstrijdduur: 4 x 15 min.
  • Wedstrijdbal nr 4

 

Trainers

Thomas Van Cappellen
0468 184 734
vancappellenthomas@gmail.com
Stephan Vandenbossche
0468 346 301
stephanvandenbossche@outlook.com

Afgevaardigden

?
?
?

U15A - provinciaal

Trainingen – Elke maandag van 18u tot 19u30

Terrein (½) : 2  – zone A+B (synthetisch)
Kleedkamer : 3

Trainingen – Elke donderdag van 18u tot 19u30

Terrein (½) : 3  – zone A+B
Kleedkamer : 7

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 13u30 (week 2)

Terrein : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  10  //  Bezoekers  6 // Ref 1

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 11vs11

  • Wedstrijden 11 tegen 11
  • maximum 16 spelers op het wedstrijdblad
  • Wedstrijdduur: 4 x 20 min.
  • Wedstrijdbal nr 4

Trainers

Thomas Waterschoot
0494 988 618
thomas.waterschoot@outlook.be

Afgevaardigden

Mikhael Wyns
0492 722 094
mikhael-cindy@pandora.be
Ina De Smedt
0476 348 647
inadesmedt@hotmail.com
Sonja Van den Block
0472 722 308
sonja.van.den.block@skynet.be

U15C - gewestelijk

Trainingen – Elke dinsdag van 18u15 tot 19u30

Terrein (½) : 3  – zone C+D
Kleedkamer : 6

Trainingen – Elke donderdag van 18u15 tot 19u30

Terrein (½) : 2  – zone C+D (synthetisch)
Kleedkamer : 6

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 16u (week 2)

Terrein : 2 (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  3  //  Bezoekers  7 // Ref 2

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 11vs11

  • Wedstrijden 11 tegen 11
  • maximum 16 spelers op het wedstrijdblad
  • Wedstrijdduur: 4 x 20 min.
  • Wedstrijdbal nr 4

Trainers

Christophe De Moortel
0476 209 123
christophe.demoortel@ubisoft.com

Afgevaardigden

Heidi Van Bever
0491 986 075
heidivanbever@gmail.com

U15B - gewestelijk

Trainingen – Elke dinsdag van 18u30 tot 19u45

Terrein (½) : 2  – zone A+B (synthetisch)
Kleedkamer : 8

Trainingen – Elke donderdag van 18u30 tot 19u45

Terrein (½) : 2  – zone A+B (synthetisch)
Kleedkamer : 8

Thuiswedstrijden – Zondag om 11u15 (week 2)

Terrein : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  9  //  Bezoekers  4 // Ref 1

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 11vs11

  • Wedstrijden 11 tegen 11
  • maximum 16 spelers op het wedstrijdblad
  • Wedstrijdduur: 4 x 20 min.
  • Wedstrijdbal nr 4

Trainers

Dogan Yildizli
0497 023 104
doganyildizli@hotmail.com

Afgevaardigden

Tom Willems
0485 931 012
tom_willems_20@hotmail.com
Emmanuel Simons
0478 552 258
emmanuel.simons@chu-brugmann.be

U17A - provinciaal

Trainingen – Elke maandag en woensdag van 18u30 tot 20u

Terrein (½) op maandag : 2  – zone C+D (synthetisch) // Kleedkamer : 10
Terrein (½) op woensdag : 3  – zone C+D // Kleedkamer : 5

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 13u30 (week 1)

Terrein : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  10  //  Bezoekers  6 // Ref 1

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 11vs11

  • Wedstrijden 11 tegen 11
  • maximum 16 spelers op het wedstrijdblad
  • Wedstrijdduur: 4 x 20 min.
  • Wedstrijdbal nr 5

Trainers

Abdennassar Belhadi
0491 622 180
abdennasser.belhadi@be.issworld.com

Afgevaardigden

Julio Gomez Navarro
0498 586 252
julio.gomez@skynet.be
Kris De Geyter
0499 596 815
kris.de.geyter@telenet.be

U21 - provinciaal

Trainingen – Elke maandag en woensdag van 19u45 tot 21u15

Terrein : 2  – zone A+B (synthetisch)
Kleedkamers : 4 + 9

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 16u (week 1)

Terrein : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  3  //  Bezoekers  7 // Ref 2

Bekijk de wedstrijdkalender

  • Wedstrijden 11 tegen 11
  • Wedstrijdduur: 2 x 45 min.
  • Wedstrijdbal nr 5

Trainers

Niel Helsemans
0472 439 301
niel.hel@hotmail.com
Etienne Tackaert
0474 600 177
tackaertetienne@gmail.com

Afgevaardigden

Frederic Meyskens
0476 513 391
frederic.meyskens@telenet.be
Bernadette Notredame
0479 222 001
bedette@skynet.be
Ewald Van Steenwinkel
0471 993 055
vsewald@hotmail.com

U17B - gewestelijk

Trainingen – Elke maandag van 20u tot 21u30

Terrein (½) : 2  – zone C+D (synthetisch)
Kleedkamers : 6 + 7

Trainingen – Elke vrijdag van 20u tot 21u30

Terrein (½) : 3  – zone C+D
Kleedkamers : 6 + 7

Thuiswedstrijden – Zondag om 11u15 (week 1)

Terrein : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  9  //  Bezoekers  4 // Ref 1

Bekijk de wedstrijdkalender

Spelregels jeugd 11vs11

  • Wedstrijden 11 tegen 11
  • maximum 16 spelers op het wedstrijdblad
  • Wedstrijdduur: 4 x 20 min.
  • Wedstrijdbal nr 5

Trainers

Bart Haentjens
0473 474 879
barthaentjens@telenet.be
Ignaas Behaeghe
0476 906 163
advocatenkantoor.ignaas.behaeghe@telenet.be

Afgevaardigden

Walter Van den Block
0475 459 595
walter.van.den.block@telenet.be
Melissa Roels
0476 395 008
melissa.roels@telenet.be
Christophe De Coster
0477 997 069
christophe_de_coster@hotmail.com

Reserven A

Trainingen – Elke woensdag van 20u15 tot 21u45
Terrein : afwisselend 2  – zone C+D (synthetisch) of 3 – zone A+B
Kleedkamer : 6

Thuiswedstrijden – Vrijdag om 20u30 (week 1)

Terrein : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  10  //  Bezoekers  3 // Ref 1

Bekijk de wedstrijdkalender

  • Wedstrijden 11 tegen 11
  • Wedstrijdduur: 2 x 45 min.
  • Wedstrijdbal nr 5

Trainers

Pieter-Jan De Bruycker
0477 624 579
pieterjandebruycker@outlook.be

Afgevaardigden

?

Reserven C

Trainingen
Geen

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 18u30 (week 2)

Terrein : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  8  //  Bezoekers  4 // Ref 2

Bekijk de wedstrijdkalender

  • Wedstrijden 11 tegen 11
  • Wedstrijdduur: 2 x 45 min.
  • Wedstrijdbal nr 5

Trainers

Vitor Baeyens
0498 822 406
vitorbaeyens@hotmail.be

Afgevaardigden

Casper Waldock
0471 680 032
casperwaldock@outlook.com

FANION

Trainingen – Elke dinsdag en donderdag van 20u tot 21u30

Terrein : 2  (synthetisch) // Kleedkamer : 3 + 10

Thuiswedstrijden – Zondag om 15u (tijdens de winter : 14u30 )

Terrein : 1
Kleedkamers : Meise  3 + 10  //  Bezoekers  6 + 7 // Ref  + lijnrechters   5

Bekijk de kalender van de voorbereiding op seizoen 2022-2023

Bekijk de wedstrijdkalender

  • Wedstrijden 11 tegen 11
  • Wedstrijdduur: 2 x 45 min.
  • Wedstrijdbal nr 5

Trainers

Hoofdtrainer :
Tom Verhoeven
0495 617 011
tom.verhoeven@hotmail.be
Assistent:
Tom Nissens
0476 365 177
nissens.t@gmail.com
Doelmannen:
Vic Jacobs
0468 295 592
jacobs.vic@gmail.com

Afgevaardigden

Said Ohoudi
0456 332 598
saidohoudi8@gmail.com
Bjorn Van Zeebroeck
0475 371 346
bjorn@bbservices.be

Kiné

Anouk Toye
0477 294 667
anouktoye@hotmail.com

Reserven B

Trainingen – Elke woensdag van 20u tot 21u30
Terrein : afwisselend 3  – zone A+B (synthetisch) of 2 – zone C+D
Kleedkamer : 7

Thuiswedstrijden – Vrijdag om 20u30 (week 2)

Terrein : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  10  //  Bezoekers  3

Bekijk de wedstrijdkalender

  • Wedstrijden 11 tegen 11
  • Wedstrijdduur: 2 x 45 min.
  • Wedstrijdbal nr 5

Trainers

Daan Wouters
0478 100 152
daanwout@gmail.com
Wannes Beets
0472 652 644
wannes.beets@gmail.com

Afgevaardigden

Daan Wouters
0478 100 152
daanwout@gmail.com
Wannes Beets
0472 652 644
wannes.beets@gmail.com

Reserven D - Veteranen

Trainingen
Geen

Thuiswedstrijden – Zaterdag om 18u30 (week 1)

Terrein : 2  (synthetisch)
Kleedkamers : Meise  8  //  Bezoekers  4 // Ref 2

Bekijk de wedstrijdkalender

  • Wedstrijden 11 tegen 11
  • Wedstrijdduur: 2 x 35 min.
  • Wedstrijdbal nr 5

Trainers

Bart Haentjens
0473 474 879
barthaentjens@telenet.be

Afgevaardigden

Henri Verbeeck
yvorik@skynet.be

Keepers

Meer Info keepertraining
Trainingen – FANION & BELOFTEN
Elke dinsdag met Vic van 19u45 tot ?, terrein 2
Trainingen – BOVENBOUW (U15-U17-U21)
Elke dinsdag met Peter van 19u45 tot 21u45, terrein 3
Trainingen – MIDDENBOUW (U10-U11-U12-U13)
Elke woensdag met Kyle en Geert van 18u15 – 19u30, terrein 2.

Trainers FANION & BELOFTEN

Vic Jacobs
0468 295 592
jacobs.vic@gmail.com

Trainers BOVENBOUW (U15 => U21)
Philippe Rummens
0498 697 401
philippe.rummens1@telenet.be

Trainers MIDDENBOUW (U10 => U13)
Philippe Rummens
0498 697 401
philippe.rummens1@telenet.be
Kyle Gelaude
0478 874 178
kylegelaude@outlook.com

Trainers ALGEMEEN (U10 => U21)
Farid Goreishvand
0485 989 872
faridg@live.be

Wij zijn FC Maazz

KFC MEISE (stamnummer: 1943, bloknummer: 2335)
  De Nekker, Sint-Annastraat 29 te 1860 Meise
Kantine: 02 269 70 15

Privacy Policy

Volg ons