Komende tornooien

PLOEG DATUM SPEELMOMENT ORGANISATIE PROGRAMMA – LINK
U6 zaterdag 8 april 2023 9u30 – 12u30 KV Zuun link naar website
  maandag 10 april 2023 voormiddag Eendr. Mazenzele Opwijk link naar website
  zondag 7 mei 2023 voormiddag KFC Meise link naar website
  zondag 14 mei 2023 9u20 – 11u45 KCVV Elewijt link naar website
  donderdag 18 mei 2023 9u30 – 11u15 KVK Wemmel programma
         
U7A zaterdag 8 april 2023 9u45 – 11u30 Willebroekse SV programma
  zondag 30 april 2023 9u – 11u10 Kalfort Puursica link naar website
  zaterdag 6 mei 2023 voormiddag KFC Meise link naar website
  zondag 14 mei 2023 14u – 15u20 VK Ninove link naar website
         
U7B zaterdag 6 mei 2023 voormiddag KFC Meise link naar website
  zaterdag 20 mei 2023 13u30 – 17u OHR Huldenberg programma
         
U7C zaterdag 6 mei 2023 voormiddag KFC Meise link naar website
  zaterdag 13 mei 2023   FC Strombeek 1932 programma
  zondag 21 mei 2023 10u – 13u20 Asse-Zellik 2002 programma
         
U8A zaterdag 6 mei 2023 9u30 – 14u10 WM Youth Cup Silver – Nijlen link naar website
  zaterdag 20 mei 2023 vanaf 10u KHO Wolvertem Merchtem programma
  zaterdag 27 mei 2023 10u50 – 12u20 SC Hoegaarden-Outgaarden programma
  zondag 27 augustus 2023 9u30 – 14u10 FC Zemst  
  woensdag 1 november 2023 9u30 – 14u BoKa United  
         
U8B maandag 10 april 2023 9u20 – 11u40 Fenixx Beighum link naar website
  maandag 1 mei 2023 9u – 12u45 Ritterklub Jette link naar website
  zondag 7 mei 2023 voormiddag KFC Meise link naar website
  zondag 14 mei 2023 9u20 – 11u44 KCVV Elewijt link naar website
  zondag 27 augustus 2023 9u30 – 14u10 FC Zemst  
         
U9A maandag 10 april 2023 9u – 12u40 SK Lebbeke programma
  maandag 1 mei 2023 vanaf 14u25 KFC Eppegem link naar website
  zaterdag 6 mei 2023 namiddag KFC Meise link naar website
  maandag 29 mei 2023 9u30 – 13u05 Leeuwkens Teralfene link naar website
  zaterdag 19 augustus 2023 9u – 18u Krolcup – SK Laar link naar website
  zondag 27 augustus 2023 10u – 12u30 VV Groot Kapelle programma
  woensdag 1 november 2023 14u30 – 19u BoKa United  
         
         
U9B zaterdag 6 mei 2023 namiddag KFC Meise link naar website
  zaterdag 13 mei 2023 vanaf 10u BoKa United link naar website
  donderdag 18 mei 2023 13u – 17u15 Zennester Hombeek programma
         
U10A zondag 9 april 2023 14u40 – 16u35 K.St.Sv. Denderleeuw geen deelname
  maandag 1 mei 2023 13u – 18u FC Schepdaal link naar website
  zaterdag 6 mei 2023 voormiddag KFC Meise link naar website
  zaterdag 20 mei 2023 9u – 13u40 Asse-Zellik 2002 programma
         
U10B zaterdag 8 april 2023 9u – 12u30 KV Bonheiden programma
  zaterdag 6 mei 2023 voormiddag KFC Meise link naar website
  zaterdag 27 mei 2023 14u – 17u35 KVC Terheide link naar website
         
U11A maandag 1 mei 2023 12u30 – 15u15 KFC Eppegem link naar website
  zaterdag 6 mei 2023 namiddag KFC Meise link naar website
  zondag 21 mei 2023 8u30 – 12u SAJ Mollem Vw link naar website
  zaterdag 26 augustus 2023 16u – 18u35 Squadra Cup – Rangers Opdorp  
  zondag 15 oktober 2023 8u30 – 11u45 Blue White Network link naar website
  woensdag 1 november 2023 8u40 – 12u30 Elite IP-tornooi KVK Ninove link programma
         
U11B        
         
         
U12 maandag 1 mei 2023 13u – 18u FC Schepdaal link naar website
  zaterdag 6 mei 2023 voormiddag KFC Meise link naar website
  zaterdag 20 mei 2023 9u30 – 14u K.Diegem Sport link naar website
         
U13 zaterdag 6 mei 2023 namiddag KFC Meise link naar website
  zaterdag 13 mei 2023 13u30 – 16u30 FC Greunsjotters Vossem link naar website
  zondag 27 augustus 2023 15u30 – 18u30 Eendr. Mazenzele Opwijk link naar website
         
U15A vrijdag 5 mei 2023 vanaf 18u KFC Meise link naar website
  vrijdag 19 mei 2023 16u – 22u SAJ Mollem Vo link via website
  zondag 28 mei 2023 14u – 19u15 KVC Terheide link naar website
  zaterdag 26 augustus 2023 9u – 15u30 VV Groot Kapelle programma
         
U15B zaterdag 8 april 2023 9u – 12u15 Eendracht Hekelgem programma
  vrijdag 5 mei 2023 vanaf 18u KFC Meise link naar website
  zaterdag 13 mei 2023 13u30 – 16u45 FC Greunsjotters Vossem link naar website
  zondag 27 augustus 2023   SK Vlezenbeek link naar website
         
U15C maandag 1 mei 2023 8u30 – 14u Perk/Steenokkerzeel PSV1820 link naar website
  vrijdag 5 mei 2023 vanaf 18u KFC Meise link naar website
         
U17A zaterdag 29 april 2023   Kalfort Puursica geannuleerd door Puursica
  zaterdag 6 mei 2023 vanaf 11u55 Infinity FC Vilvoorde link via website
  zaterdag 20 mei 2023 16u – 22u SAJ Mollem Vo link naar website
  vrijdag 18 augustus 2023 17u45 – 19u30 KFC Lennik programma
         
U17B vrijdag 5 mei 2023   E. Buggenhout ? gaat niet door!
         
         
U17C        
         
         
U21 vrijdag 5 mei 2023 18u30 – 21u30 Leeuw Brucom programma
         
         

TORNOOI LOUIS DE SMEDT 2024

Beste voetbalvrienden,

KFC Meise nodigt jullie ook in 2024 graag uit op ons jaarlijkse zomertornooi ‘Louis De Smedt’. Dit zal plaatsvinden in het weekend van 3 tot 5 mei 2024 voor de categorieën U06 tot U17, op onze velden aan de Sint-Annastraat.
Dit jaar organiseren we bijkomend dus ook een tornooi voor U17!

Elk tornooi duurt een halve dag:

Vrijdag 3 mei 2024: vanaf 18u U15
Zaterdag 4 mei 2024: voormiddag

U7 – 3v3

U10

U12

 

Zaterdag 4 mei 2024: namiddag

U9

U11

U13

Zaterdag 4 mei 2024: vanaf 18u U17
Zondag 5 mei 2024: middag

U6 – 2v2 en dribbelfestival

U8

Bij U6 vaardigen de deelnemende clubs liefst 4 tot 8 spelertjes af. We organiseren wedstrijdjes afgewisseld met een dribbelfestival.

Bij U7 spelen we in het gebruikelijke 3v3-format (2 wedstrijdjes tegelijk per ploeg dus voor 6 spelertjes). De deelnemende clubs vaardigen idealiter minstens 6 tot 8 spelers af.

Voor de categorieën U8, U9 zal er een gescheiden tornooi worden gespeeld, afhankelijk van het niveau (regionaal en (inter)provinciaal). Voor de categorieën U10-U17 werken we met gecombineerde reeksen regionaal/provinciaal. De wedstrijden zullen afgewerkt worden op kunstgras en op natuurgras.

Indien jullie interesse hebben om met 1 of meerdere teams deel te nemen, kan dit via deze link:

https://www.tournify.nl/live/zomertornooikfcmeise2024

Na inschrijving krijgen jullie onmiddellijk een bevestiging.
Het tornooireglement en tornooischema zullen jullie een tweetal weken voor aanvang van het tornooi via email toegestuurd worden.

We hopen van ganser harte jullie talrijk te mogen verwelkomen!

Indien dit bericht niet bij de juiste persoon terechtgekomen is binnen uw club, kunt u dit dan doorsturen naar de juiste contactpersoon aub? Jullie kunnen ook melden indien jullie niet meer werkzaam zijn voor jullie club.

Alvast bedankt en hopelijk tot in mei!

Wij zijn FC Maazz

KFC MEISE (stamnummer: 1943, bloknummer: 2335)
  De Nekker, Sint-Annastraat 29 te 1860 Meise
Kantine: 02 269 70 15

Privacy Policy

Volg ons