KFC Meise in diepe rouw.

Oh lieve Julien, wat gaan we je keihard missen!

Eergisteren is, veel te vroeg, Julien Boogmans van ons heengegaan na een oneerlijke strijd die je nooit kan winnen. En dat raakt ons, tot in de diepste vezels van onze familieclub.
Want Julien ademde KFC Meise…
Begonnen als jeugdspeler in augustus 2014 bij trainer Han, liep hij stralend door alle jeugdreeksen heen. Papa Vincent en mama Erika waren graag betrokken bij de club en Julien was er bij elke activiteit bij. Tot het noodlot in 2018 toesloeg en er een vies beestje in zijn lichaam kwam.. Heel de club leefde mee met de moedige strijd, we liepen zelfs met honderden leden een Warmathon op het Heyzelplateau, Julien bracht onze club nog dichter bij elkaar. Hij was de eregast op het kampioenenfeest in 2019, de hele club leefde mee, en hijzelf bleef bij elke activiteit meehelpen als vrijwilliger.

Voetballen kon spijtig genoeg niet meer, maar afscheid nemen van onze club , dat lukte niet voor deze gepassioneerde clubman. Hij werd rechterhand van trainer Han, waar het allemaal begon, en begeleidde jarenlang onze allerjongsten tijdens de eerste voetbalstapjes, ondanks zijn harde en moedige strijd.

Tot ook dat niet meer lukte.
Met Julien verliezen we een kleine held, een moedige kerel met groen/wit bloed in zijn aderen, een voorbeeld voor velen.
Lieve Julien, we gaan je superhard missen!

Als club, samen met alle coaches en vrijwilligers, wensen we de hele familie, en in het bijzonder Vincent, Erika en Marie-Aline veel sterkte in deze moeilijke tijd.  Onze warme deur staat altijd voor jullie open, en we beloven jullie, we gaan hem nooit vergeten!

Komend weekend staan we bij elke prijsuitreiking op ons tornooi een minuut stil ter nagedachtenis aan Julien.

Bekijk hier de rouwbrief
Condoleren kan via deze link