Zondag 26 mei is onze gemeente Meise…een sprookjesdorp en hopelijk is het zonnetje ook op de afspraak.
Ook KFC Meise staat opnieuw op de beiaardfeesten met zijn jaarlijkse champagnebar met de lekkerste champagne en cava. Voor de champagne kozen we dit jaar voor de Crucifix , een vooral op zondag zeer lekkere champieter. Met mosseltjes en calamares dabei nodigen we ook al onze spelers, speelsters, ouders, supporters en sympathisanten uit om een bezoekje te brengen. Iedereen is trouwens welkom vanaf 10u!
Vanaf 18h30 draait onze headliner DJ Drash plaatjes aan elkaar.

Traditiegetrouw wordt er die dag naast de vele animatie ook een rommelmarkt georganiseerd in de dorpskern.
10 – 18u: rommelmarkt
13u30 – 14u30: beiaardconcert door Kenneth en Stefan
14u – 18u: (buik)dans, fanfare, opera, wandelende acts,…
18u: beiaardconcert door Eddy Mariën
18u15: klokjesworp