Fanion B

Onze jonge B-ploeg slaagde erin om na een schitterend seizoen als 2de beste gerangschikte van Brabant te promoveren naar 3de provinciale.
Een goede leerschool voor onze jeugd maar een niet te onderschatten opdracht voor nieuwe coach Tom Van Roy om zich met deze jonge garde te handhaven in deze reeks.










TRAININGEN

Maandag van 19u45 tot 21u15 op ½ terrein 2 - C+D (synthetisch). Kleedkamers 4 + 9.
Donderdag van 19u30 tot 21u op ½ terrein 2 - C+D (synthetisch). Kleedkamer 4 + 9.


WEDSTRIJDEN

Thuiswedstrijden op terrein 2 (synthetisch) zaterdagavond om 20u30.
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

Wedstrijdduur 2 x 45 min. Wedstrijdbal nr 5.


TRAINER

Hoofdtrainer:
Tom Van Roy
0485 974 596
JLIB_HTML_CLOAKING

Doelmannen:
Vic Jacobs
0468 295 592
JLIB_HTML_CLOAKING


AFGEVAARDIGDE

Simon Verheyden
0470 099 209
JLIB_HTML_CLOAKING

Bruno Vandenbempt
0472 264 420
JLIB_HTML_CLOAKING


SPELERS

Rugnr          

Familienaam          

Voornaam          

Geboortedatum

Chrispeels

Jarne

13/08/2002

Deschamps

Victor

21/02/2002

El Amrani

Yassine

22/05/1999

Goedermans

Ruben

27/02/2001

Goussault

Alexandre

02/10/2001

Haentjens

Ivo

21/03/1998

Hamsek

Ismail

14/02/2001

Janssens

Robbe

17/02/2003

Lheureux

Alexandre

31/08/1997

Maes

Arnaud

21/05/2001

Maghrioue

Mohamed

14/01/2000

Mukakabera

Clave Fumutoto

12/08/2001

Mullié

Daan

11/04/2000

Nees

Kasper

23/07/2002

Ozkan

Dogukan

08/08/2003

Peeters

Bruno

28/04/2001

Peyck

Nathan

04/06/2001

Senturk

Kenan

01/09/2000

Snoeckx

Victor

09/07/2001

Van Dam

Siebe

08/05/2001

Van de Velde

Jef

28/02/2000

Van Den Eede

Yano

14/12/1999

Vandenbempt

Tom

23/10/2002

Vandenbroucke

Arne

26/09/2000

Vandeputte

Emanuel

21/03/1994

Vermeiren

Jens

27/10/2000

Vermoesen

Darren

31/05/1998

Vanderhoeven

Alan

19/02/2002

Verbrugge

Tibbe

03/09/2003

Vereertbrugghen

Casper

05/06/2003



VOORBEREIDINGSPROGRAMMA SEIZOEN 2020 - 2021 !!!

WEEK 1
Donderdag 23 juli 2020: eerste training om 19u30
Zaterdag 25 juli 2020: training om 15u

WEEK 2
Maandag 27 juli 2020: training om 19u45
Donderdag 30 juli 2020: training om 19u30
Zondag 2 augustus 2020: training om 16u, de oefenwedstrijd KSC Grimbergen - KFC Meise B, aftrap 16u is afgelast

WEEK 3
Maandag 3 augustus 2020: training om 19u45
Donderdag 6 augustus 2020: training om 19u30
Zaterdag 8 augustus 2020: programma B-ploegen: KFC Av. Lembeek B - Meise B, aftrap 18u >> AFGELAST
Zondag 9 augustus 2020: training om 10u

WEEK 4
Maandag 10 augustus 2020: training om 19u45
Donderdag 13 augustus 2020: training om 19u30
Zaterdag 15 augustus 2020: programma B-ploegen: Meise B - VK Liedekerke B, aftrap 20u terrein 2 >> AFGELAST

WEEK 5
Maandag 17 augustus 2020: training om 19u45
Donderdag 20 augustus 2020: oefenwedstrijd FC Beigem - KFC Meise B >> AFGELAST
Zondag 23 augustus 2020: programma B-ploegen: Eendr. Hekelgem B - KFC Meise B, aftrap 14u30 >> AFGELAST

WEEK 6
Dinsdag 25 augustus 2020: oefenwedstrijd Wolvertem-Merchtem beloften - KFC Meise B, aftrap 20u15 >> AFGELAST
Donderdag 27 augustus 2020: training om 19u30
Zaterdag 29 augustus 2020: programma B-ploegen: KFC Meise B - Boka United B, aftrap 20u terrein 2

WEEK 7
Maandag 31 augustus 2020: training om 19u45
Donderdag 3 september 2020: training om 19u30
Zaterdag 5 september 2020: eerste competitiewedstrijd Eendr.Hekelgem A - KFC Meise B, aftrap 20u


Wedstrijdkalender Fanion B

Klassement Fanion B