Kalender Under 15B Gewestelijk

AFDELING: U15 Gewestelijk - G15P (niv. 1) Brabant Voetbal Vlaanderen


K.F.C. MEISE B - Niv.1
K.V.C. Delta Londerzeel B - Niv.1
F.C. Eendracht Kapelle o/d Bos - Niv.1 >> algemeen forfait op 20/08/2020
K.F.C. Eppegem C - Niv.2-1
S.K. Steenhuffel B - Niv.1
Eendracht Mazenzele Opwijk B - Niv.1 >> algemeen forfait op 27/07/2020
F.C. Ramsdonk B - Niv.1
F.C. Beigem B - Niv.1
F.C. Strombeek 1932 F >> bijkomende ploeg op 17/09/2020

Niveau 1 = minder dan gemiddeld
Niveau 2-1 = voorkeur om in een mixreeks van beide niveaus te spelen - combi minder + gemiddeld
Niveau 2 = gemiddeld
Niveau 3-2 = voorkeur om in mixreeks van beide niveaus te spelen - combi beter + gemiddeld
Niveau 3 = beter dan gemiddeld


OEFENWEDSTRIJD
29/08/2020 - 09u00: Bodegem Kapelle United - K.F.C. MEISE B


05/09/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - F.C. Ramsdonk B   2 - 2


12/09/2020 - 09u30: S.K. Steenhuffel B - K.F.C. MEISE B   6 - 1


19/09/2020 - 11u45: K.F.C. Eppegem C - K.F.C. MEISE B   2 - 7


26/09/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - Eendracht Mazenzele Opwijk B   >> algemeen forfait bezoekers


OEFENWEDSTRIJD
26/09/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - FC Ramsdonk A   >> afgelast


03/10/2020 - 11u30: F.C. Beigem B - K.F.C. MEISE B   5 - 0


10/10/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - F.C. Eendracht Kapelle o/d Bos  >> algemeen forfait bezoekers


10/10/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - F.C. Strombeek 1932 F   6 - 4


17/10/2020 - 12u30: K.V.C. Delta Londerzeel B - K.F.C. MEISE B   0 - 5 ff


24/10/2020 - 15u00: F.C. Ramsdonk B - K.F.C. MEISE B


31/10/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - S.K. Steenhuffel B


07/11/2020 - 15u00: K.F.C. MEISE B - K.F.C. Eppegem C


14/11/2020 - 11u45: Eendracht Mazenzele Opwijk B - K.F.C. MEISE B   >> algemeen forfait thuisploeg


21/11/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - F.C. Beigem B


28/11/2020 - 11u55: F.C. Eendracht Kapelle o/d Bos - K.F.C. MEISE B   >> algemeen forfait thuisploeg


29/11/2020 - 10u00: F.C. Strombeek 1932 F - K.F.C. MEISE B


05/12/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - K.V.C. Delta Londerzeel B


U15