Voorbije week

alt


VRIJDAG 31 JANUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – KFC Wambeek Ternat A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Rwl Sport A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – Rwl Sport B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – KSK Londerzeel, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KVC Haacht B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Diest A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21 provinciaal
VC Houtem-Oplinter - KFC MEISE, aftrap 14u
Adres: Bunsbeekstraat te 3300 Tienen

UNDER 15B regionaal - wit
Zemst Sport - KFC MEISE B, aftrap 13u (synth)
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 13B regionaal - wit
FC Kortenberg Meerbeek United B - KFC MEISE B, aftrap 14u (synth)
Adres: Wijngaardstraat te 3070 Kortenberg

UNDER 12B regionaal - wit
Zemst Sport B - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 11B regionaal - wit
Leeuwkens Teralfene - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

UNDER 7 regionaal
Oud-Heverlee Leuven E - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Stadion Oud-Heverlee, Korbeekdamstraat 42 te 3050 Oud-Heverlee


ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Haren, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Diest, aftrap 11u15 terrein 3
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – K.Stormvogels Haasrode A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

FANION A
KFC MEISE A – SC Out-Hoegaarden A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5


VRIJDAG 7 FEBRUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – Zemst Sport, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – KFC Eppegem B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – Sporting Eizeringen, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – HO Wolvertem Merchtem B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Beigem C, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Melsbroek, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Eppegem C, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – SC Out-Hoegaarden, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
OHR Huldenberg A - KFC MEISE A, aftrap 20u (synth)
Adres: Sportveld Huldenberg, Gilisstraat te 3040 Huldenberg

ZATERDAGRESERVEN A
K.Delta Londerzeel - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Meerstraat 268 te 1840 Londerzeel

UNDER 17A provinciaal - groen
HO Veltem A - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: Cmp. Ivo Van Damme, Overstraat te 3020 Veltem-Beisem

UNDER 17B regionaal - wit
FC Dworp - KFC MEISE B, aftrap 12u45
Adres: Rilroheidestraat 1 te 1653 Dworp

UNDER 15A provinciaal - groen
HO Veltem A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Cmp. Ivo Van Damme, Overstraat te 3020 Veltem-Beisem

UNDER 13A provinciaal - groen
HO Veltem A - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: Cmp. Ivo Van Damme, Overstraat te 3020 Veltem-Beisem

UNDER 12A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 11A provinciaal - groen
VC Houtem-Oplinter A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Bunsbeekstraat te 3300 Tienen

UNDER 10A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 8A provinciaal - groen
KFC Diest A - KFC MEISE A, aftrap 14u
Adres: Tiensesteenweg 11 te 3390 Sint-Joris-Winge

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC Diest B - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Jeugdcomplex Berkenhof, Turnhoutsebaan 119 te 3294 Molenstede


ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Emi Essene - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Centrum Essene te 1790 Essene

UNDER 9A provinciaal - groen
KVK Tienen A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Bergéstadion, Bergevest 12 te 3300 Tienen

UNDER 9B provinciaal - wit
KVK Tienen B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Bergéstadion, Bergevest 12 te 3300 Tienen


VRIJDAG 14 FEBRUARI 2020
UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
SK Steenhuffel A - KFC MEISE A, aftrap 20u
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel


ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – Boka United B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Herent A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – FC Herent B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Houtem-Oplinter, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE C – FC Kapelle o/d Bos C, aftrap 19u00 terrein 3
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 7, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – K.Delta Londerzeel B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 15B regionaal - wit
SK Laar B - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Kerremansheide 99 te 1980 Zemst

UNDER 13B regionaal - wit
Eendr.Mazenzele Opwijk B - KFC MEISE B, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 12B regionaal - wit
Eendr.Mazenzele Opwijk B - KFC MEISE B, aftrap 11u 
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 11B regionaal - wit
BoKa United B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 7 regionaal
RC Butsel B - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Sport 'O' Droom (Sporto), Kerkomsesteenweg 49 te 3370 Boutersem

UNDER 6 regionaal
SAJ Mollem Vw B - KFC MEISE, aftrap 13u (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem


ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – KVC Itna Itterbeek, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

FANION A
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5


DONDERDAG 20 FEBRUARI 2020
UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
Ritterklub Jette B - KFC MEISE C, aftrap 20u (synth)
Adres: Heymbosch, J.J. Crocqlaan 1 te 1090 Jette


ZONDAG 23 FEBRUARI 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Emi Essene - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Centrum Essene te 1790 Essene


ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – Tempo Overijse A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – Zemst Sp. B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – KVK Wemmel, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Haren, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Wezembeek, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – K.Delta Londerzeel B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Merchtem United - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem

UNDER 17A provinciaal - groen
VK Liedekerke - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 17B regionaal - wit
KHO Huizingen B - KFC MEISE B, aftrap 10u
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 15A provinciaal - groen
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 13A provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 12A provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 12u30
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 11A provinciaal - groen
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 9A provinciaal - wit
Boka United A - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 9B provinciaal - wit
Boka United B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 8A provinciaal - groen
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 8B provinciaal - wit
KV Tervuren-Duisburg B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg


ZONDAG 1 MAART 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
VV Kester-Gooik A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Wolvenstraat te 1755 Gooik


WOENSDAG 4 MAART 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION B
KFC MEISE B – VK Liedekerke B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 1


VRIJDAG 6 MAART 2020
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – SAJ Mollem Vw A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
FC Perk - KFC MEISE B, aftrap 20u
Adres: Kerkdreef te 1820 Perk


ZATERDAG 7 MAART 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – RC Butsel A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – SAJ Mollem Vw B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – FC Strombeek 1932, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Malderen, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – KCVV Elewijt, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – ERC Hoeilaart A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – VC Den Boskant Peizegem, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 1

CLUBDINER OM 17u
Inschrijving via deze link!

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KFC Rhodienne-De Hoek C - KFC MEISE C, aftrap 15u
Adres: Weidestraat te 1640 Sint-Genesius-Rhode

UNDER 21 provinciaal
KVC Haacht - KFC MEISE, aftrap 14u45
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 15A provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 13A provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 12A provinciaal - groen
SC Out-Hoegaarden A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: De Struysvogel, Tiensestraat 43 te 3320 Hoegaarden

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC Diest A - KFC MEISE A, aftrap 11u
Adres: Jeugdcomplex Berkenhof, Turnhoutsebaan 119 te 3294 Molenstede

UNDER 10A provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 9A provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 9B provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 B - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 8A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 8B provinciaal - wit
FC Beigem B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


ZONDAG 8 MAART 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – SC Aarschot A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17A provinciaal - groen
Oud-Heverlee Leuven A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Jeugdcomplex Bruineveld, Domeinstraat 61 te 3010 Kessel-Lo

UNDER 17B regionaal - wit
Infinity FC Vilvoorde - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Stadion 3 Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 te 1800 Vilvoorde

TEN GEVOLGE VAN HET CORONAVIRUS WORDEN ALLE ONDERSTAANDE WEDSTRIJDEN NIET MEER GESPEELD EN ZIJN ALLE JEUGD- EN AMATEURCOMPETITIES DEFINITIEF STOPGEZET


ZATERDAG 14 MAART 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – SC Out-Hoegaarden A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – SC Out-Hoegaarden B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – SAJ Mollem Vw A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – SAJ Mollem Vw B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Bertem-Leefdaal A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – SAJ Mollem Vw A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 2

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – SAJ Mollem Vw A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 provinciaal - groen
KFC MEISE A – SAJ Mollem Vw, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE C – SAJ Mollem Vw B, aftrap 19u00 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Eendr.Hekelgem B - KFC MEISE B, aftrap 19u30
Adres: Bellekouter, Bellestraat 99 te 1790 Affligem

UNDER 15B regionaal - wit
Vilvoorde City - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Stadion 3 Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 te 1800 Vilvoorde

UNDER 12B regionaal - wit
Vilvoorde City - KFC MEISE B, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Stadion 3 Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 te 1800 Vilvoorde

UNDER 11B regionaal - wit
Ritterklub Jette B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Heymbosch, J.J. Crocqlaan 1 te 1090 Jette


ZONDAG 15 MAART 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – SAJ Mollem Vw A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VK Liedekerke, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
VC Bertem-Leefdaal A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 13B regionaal - wit
Vilvoorde City - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Stadion 3 Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 te 1800 Vilvoorde

UNDER 6 regionaal
FC Borght-Humbeek B - KFC MEISE, aftrap 11u15
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek


VRIJDAG 20 MAART 2020
UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
Infinity FC Vilvoorde - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: Stadion 3 Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 te 1800 Vilvoorde

UNDER 21 provinciaal
BoKa United A - KFC MEISE, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle


ZATERDAG 21 MAART 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Houtem-Oplinter, aftrap 13u (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Houtem-Oplinter A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE C – SAJ Mollem Vw B, aftrap 17u00 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – Leeuwkens Teralfene B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 15B regionaal - wit
KCS Machelen A - KFC MEISE B, aftrap 15u (synth)
Adres: Bosveld, Heirbaan 9 te 1830 Machelen

UNDER 12B regionaal - wit
KCS Machelen A - KFC MEISE B, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Bosveld, Heirbaan 9 te 1830 Machelen

UNDER 11B regionaal - wit
VK Liedekerke B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 7 regionaal
KVC Haacht A - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht


ZONDAG 22 MAART 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – KV Woluwe-Zaventem A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 13B regionaal - wit
K.Diegem Sport C - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Jeugdcomplex Diegem, Kosterstraat 70 te 1831 Diegem


WOENSDAG 25 MAART 2020
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 12A provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 18u (synth)
Adres: Dijkstraat 1 te 3150 Wespelaar


ZATERDAG 28 MAART 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – Oud-Heverlee Leuven E, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – Leeuwkens Teralfene, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – Zemst Sport B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Kortenberg Meerbeek United B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – KVC Sterrebeek, aftrap 14u terrein 1
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – Zemst Sport B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 2

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – Oud-Heverlee Leuven B, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE C – KFC Haren C, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
SK Steenhuffel B - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel

UNDER 17A provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 12u30
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 15A provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 10u (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 13A provinciaal - groen
K.Stormvogels Haasrode A - KFC MEISE A, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Kartuizerstraat 2 te 3052 Blanden

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC Diest A - KFC MEISE A, aftrap 13u
Adres: Jeugdcomplex Berkenhof, Turnhoutsebaan 119 te 3294 Molenstede

UNDER 11A provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC Diest A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Jeugdcomplex Berkenhof, Turnhoutsebaan 119 te 3294 Molenstede

UNDER 9A provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 9B provinciaal - groen
KVC Haacht B - KFC MEISE B, aftrap 11u
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 8A provinciaal - groen
RWL Sport A - KFC MEISE A, aftrap 10u30
Adres: Cmp: Op 'T Sant (Gijmel), Gijmelsesteenweg z/n te 3201 Langdorp

UNDER 8B provinciaal - wit
RWL Sport B - KFC MEISE B, aftrap 10u
Adres: Cmp: Op 'T Sant (Gijmel), Gijmelsesteenweg z/n te 3201 Langdorp

UNDER 6 regionaal
KSK Londerzeel - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel


ZONDAG 29 MAART 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
VK Liedekerke A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 17B regionaal - wit
KFC Haren - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Sporthalstraat 21 te 1130 Haren


WOENSDAG 1 APRIL 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 18u30 terrein 3
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 7


VRIJDAG 3 APRIL 2020
UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
Ritterklub Jette A - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Heymbosch, J.J. Crocqlaan 1 te 1090 Jette

UNDER 21 provinciaal
Sp.Rotselaar - KFC MEISE, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Ter Heide, Torenstraat 115 te 3110 Rotselaar


ZATERDAG 4 APRIL 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Diest A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KFC Diest B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVK Tienen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KVK Tienen B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – HO Veltem A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – HO Veltem A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – FC Kapelle o/d Bos, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
FC Ramsdonk A - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk

UNDER 15B regionaal - wit
KFC Eppegem C - KFC MEISE B, aftrap 13u30
Adres: Den Dries, Waterleestweg 2 te 1980 Eppegem

UNDER 13B regionaal - wit
FC Melsbroek - KFC MEISE B, aftrap 12u30
Adres: De Wylder, Wylder 12 te 1820 Melsbroek

UNDER 12B regionaal - wit
FC Beigem C - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 11B regionaal - wit
Sp. Eizeringen - KFC MEISE B, aftrap 11u30
Adres: Eizeringenstraat 57 te 1750 Lennik

UNDER 7 regionaal
KFC Eppegem B - KFC MEISE, aftrap 11u
Adres: Den Dries, Waterleestweg 2 te 1980 Eppegem

UNDER 6 regionaal
K.HO Wolvertem Merchtem B - KFC MEISE, aftrap 11u15 (synth)
Adres: F.Lathouwersstadion, Veilinglaan 66 te 1861 Wolvertem


ZONDAG 5 APRIL 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Dworp, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Houtem-Oplinter A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

FANION A
KFC MEISE A – KFC Diest, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5


VRIJDAG 17 APRIL 2020
UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KVK Wemmel - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel


ZATERDAG 18 APRIL 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – RC Butsel, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – BoKa United B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – SAJ Mollem Vw B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – SK Laar, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21 provinciaal
KFC Wambeek Ternat - KFC MEISE, aftrap 18u (synth)
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 17A provinciaal - groen
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 16u15 (synth)
Adres: Molenkouter, Steenweg op Vilvoorde te 1745 Opwijk

UNDER 13A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 11u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 12A provinciaal - groen
VC Houtem-Oplinter A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Bunsbeekstraat te 3300 Tienen

UNDER 10A provinciaal - groen
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC Herent A - KFC MEISE A, aftrap 11u15
Adres: De Kempen, Mechelsesteenweg 634 te 3020 Herent

UNDER 9B provinciaal - groen
KFC Herent B - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: De Kempen, Mechelsesteenweg 634 te 3020 Herent

UNDER 8A provinciaal - groen
BoKa United A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 8B provinciaal - wit
BoKa United B - KFC MEISE B, aftrap 11u (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle


ZONDAG 19 APRIL 2020
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KVC Itna Itterbeek - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Herdebeekstraat 229 te 1701 Itterbeek

UNDER 15A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 13A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


WOENSDAG 22 APRIL 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – SAJ Mollem Vw A, aftrap 18u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 7


VRIJDAG 24 APRIL 2020
UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
FC Schepdaal - KFC MEISE A, aftrap 20u
Adres: Caerenberghveld, Kerkhofstraat te 1703 Schepdaal


ZATERDAG 25 APRIL 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KV Tervuren-Duisburg B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – BoKa United B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – KFC Malderen, aftrap 14u terrein 1
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 2

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 provinciaal - groen
KFC MEISE A – RWL Sport, aftrap 17u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 2

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VK Liedekerke, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE C – VC Groot-Dilbeek B, aftrap 19u00 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 15B regionaal - wit
K.Delta Londerzeel - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Meerstraat 268 te 1840 Londerzeel

UNDER 13B regionaal - wit
KFC Wezenbeek - KFC MEISE B, aftrap 12u30
Adres: Gemeentelijk stadion, Sportpleinstraat 20 te 1970 Wezembeek-Oppem

UNDER 12B regionaal - wit
KFC Haren - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Sporthalstraat 21 te 1130 Haren

UNDER 11B regionaal - wit
Zemst Sport B - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 7 regionaal
Tempo Overijse A - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Hagaard, Bredestraat z/n te 3090 Overijse

UNDER 6 regionaal
KVK Wemmel - KFC MEISE, aftrap 15u30 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel


ZONDAG 26 APRIL 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – KHO Huizingen B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
FC Melsbroek A - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: De Wylder, Wylder 12, 1820 Melsbroek

FANION A
Ritterklub Jette B - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Heymbosch, J.J. Crocqlaan 1 te 1090 Jette


WOENSDAG 29 APRIL 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – HO Veltem A, aftrap 18u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 7


ZONDAG 3 MEI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – FC Borght-Humbeek A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5

FANION B
KFC MEISE B – Asse-Zellik 2002 B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 4 + 9, bezoekers 8, refs 1


START SEIZOEN 2020 - 2021

ZONDAG 2 AUGUSTUS 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – Ritterklub V.S.V. Jette A, aftrap 16u terrein 1   >> afgelast wegens corona
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Oefenwedstrijd
K.S.C. Grimbergen B - KFC MEISE B, aftrap 16u (synth)   >> afgelast wegens corona
Adres: Jeugdcomplex Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen


DONDERDAG 6 AUGUSTUS 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
K. Hoger Op Wolvertem Merchtem A - KFC MEISE A, aftrap 19u30 (synth)   >> afgelast wegens corona
Adres: Cmp. Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem


ZATERDAG 8 AUGUSTUS 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Brabant Voetbal Vlaanderen - Cup - B
Tielt Winge 3000 A - KFC MEISE A, aftrap 20u15 (synth)     >> afgelast wegens corona
Adres: Tiensesteenweg 11 te 3390 Sint-Joris-Winge

FANION B
Brabant Voetbal Vlaanderen - Programma B-ploegen - A
K.F.C. Avenir Lembeek B - KFC MEISE B, aftrap 18u     >> afgelast wegens corona
Adres: Jeugdcomplex Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen


DINSDAG 11 AUGUSTUS 2020
UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
Oefenwedstrijd
Merchtem United - KFC MEISE B, aftrap 20u15 (synth)   >> afgelast wegens corona
Adres: Cmp. Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem


DONDERDAG 13 AUGUSTUS 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – K.V.C. Delta Londerzeel A, aftrap 20u terrein 1   >> afgelast wegens corona
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1


ZATERDAG 15 AUGUSTUS 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Brabant Voetbal Vlaanderen - Cup - B
KFC MEISE A – F..C. Averbode-Okselaar A, aftrap 19u terrein 1   >> afgelast wegens corona
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1

FANION B
Brabant Voetbal Vlaanderen - Programma B-ploegen - A
KFC MEISE B – V.K. Liedekerke B, aftrap 20u terrein 2 (synth)   >> afgelast wegens corona
Kleedkamers: Meise 4, bezoekers 9, ref 2


ZONDAG 16 AUGUSTUS 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
K.C.V.V. Elewijt A - KFC MEISE A, aftrap 16u (synth)
Adres: Driesstraat te 1982 Elewijt

FANION B
Oefenwedstrijd
F.C. Strombeek 1932 - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Singel 65 te 1853 Strombeek-Bever


DINSDAG 18 AUGUSTUS 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – F.C. Perk A, aftrap 20u terrein 2 (synth)   >> afgelast wegens corona
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1


DONDERDAG 20 AUGUSTUS 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – KVC Delta Londerzeel A, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1


VRIJDAG 21 AUGUSTUS 2020
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17B gewestelijk
Oefenwedstrijd
KAC Betekom - KFC MEISE B, aftrap 19u30
Adres: Cmp. Boudewijnstadion, Stadionlaan 8 te 3010 Kessel-Lo


ZATERDAG 22 AUGUSTUS 2020
THUISWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KFC MEISE D – SC Forestois (A.B.S.S.A.), aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
FC Borght-Humbeek A - KFC MEISE A, aftrap 16u
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 21 gewestelijk
Oefenwedstrijd
K. Hoger Op Wolvertem Merchtem - KFC MEISE B, aftrap 17u (synth)
Adres: Cmp. Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem


ZONDAG 23 AUGUSTUS 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Oefenwedstrijd
FC Borght-Humbeek B - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek


DINSDAG 25 AUGUSTUS 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION B 
Oefenwedstrijd
K. Hoger Op Wolvertem Merchtem - KFC MEISE B, aftrap 20u15 (synth)
Adres: Cmp. Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem


DONDERDAG 27 AUGUSTUS 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 4 + 9 + 10, bezoekers 5 + 6 + 7 + 8 , ref 1


VRIJDAG 28 AUGUSTUS 2020
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 13A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
FC Borght-Humbeek A - KFC MEISE A, aftrap 19u
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek


ZATERDAG 29 AUGUSTUS 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – FC Borght-Humbeek A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE B – FC Borght-Humbeek B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 9A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – FC Borght-Humbeek A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9B provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE B – FC Borght-Humbeek B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 10 provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE – FC Borght-Humbeek A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 11 provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE – FC Borght-Humbeek B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12B provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE B – FC Borght-Humbeek (U11A), aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15A provinciaal
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – FC Borght-Humbeek, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 4+9, bezoekers 5+8, ref 1

UNDER 17B gewestelijk
Oefenwedstrijd
KFC MEISE B – Rangers Opdorp, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3+10, bezoekers 6+7, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Oefenwedstrijd
BoKa United B - KFC MEISE B, aftrap 19u30 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 St-Ulriks-Kapelle

VETERANEN
Oefenwedstrijd
FC Borght-Humbeek - KFC MEISE D, aftrap 19u
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 21 gewestelijk
Oefenwedstrijd
FC Borght-Humbeek - KFC MEISE, aftrap 11u30
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 15B gewestelijk
Oefenwedstrijd
BoKa United - KFC MEISE B, aftrap 9u (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 St-Ulriks-Kapelle

UNDER 13B gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
KHO Huizingen - KFC MEISE B, aftrap 13u (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollembeemd te 1654 Huizingen

UNDER 12A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
Greunsjotters Vossem - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Sint-Pauluslaan z/n te 3080 Tervuren

UNDER 7 gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
FC Borght-Humbeek - KFC MEISE, aftrap 15u30
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 6 gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
FC Borght-Humbeek - KFC MEISE, aftrap 14u
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 5 gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
FC Borght-Humbeek - KFC MEISE, aftrap 15u
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek


ZONDAG 30 AUGUSTUS 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
SK Nossegem - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Melsbroekstraat te 1930 Nossegem

UNDER 17A provinciaal
Oefenwedstrijd
Eendr.Mazenzele Opwijk - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk


DINSDAG 1 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 15A provinciaal
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 20u terrein 2 (synth)   >> UITGESTELD
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 6, ref 1


WOENSDAG 2 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17A provinciaal
KFC MEISE A – KFC Lennik A, aftrap 20u terrein 2 (synth)   >> UITGESTELD 
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Oefenwedstrijd
KSC Grimbergen - KFC MEISE B, aftrap 19u30 (synth)
Adres: Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen

UNDER 13A provinciaal
L.Teralfene - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)   >> UITGESTELD
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

UNDER 12A provinciaal
Eendr.Mazenele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)   >> UITGESTELD 
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk


DONDERDAG 3 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – Ritterklub VSV Jette A, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 1


VRIJDAG 4 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
KFC MEISE B – SK Steenhuffel A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)   >> UITGESTELD
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 5 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 gewestelijk
KFC MEISE – Sint-Jozef Londerzeel, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8A provinciaal
KFC MEISE A – VC Groot Dilbeek A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9A provinciaal
KFC MEISE A – K.Diegem Sport A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 6 gewestelijk
KFC MEISE – KSK Londerzeel, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 8B provinciaal
KFC MEISE B – VC Groot Dilbeek B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9B provinciaal
KFC MEISE B – K.Diegem Sport B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 15A provinciaal
KFC MEISE A – L.Teralfene, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 15B gewestelijk
KFC MEISE B – FC Ramsdonk B, aftrap 13u terrein 3
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 2

UNDER 17A provinciaal
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

RESERVEN C
KFC MEISE C – Sp.Erps-Kwerps B, aftrap 15u terrein 3     >> UITGESTELD
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UNDER 21 gewestelijk
KFC MEISE – Leeuw Brucom B, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE D – KSK Londerzeel B, aftrap 19u00 terrein 2 (synth)   >> UITGESTELD 
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

FANION B
Oefenwedstrijd
KFC MEISE B – Sint-Jozef Londerzeel B, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
Oefenwedstrijd
Zennester Hombeek - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Boomkensstraat te 2811 Hombeek

UNDER 17B gewestelijk
KFC Wezembeek - KFC MEISE B, aftrap 17u30 (synth)
Adres: Gemeentelijk stadion, Sportpleinstraat 20 te 1970 Wezembeek-Oppem

UNDER 13A provinciaal
KFC Lennik - KFC MEISE A, aftrap 10u
Adres: Processiestraat te 1750 Lennik

UNDER 12A provinciaal
KFC Lennik - KFC MEISE A, aftrap 10u
Adres: Processiestraat te 1750 Lennik

UNDER 11 provinciaal
BoKa United A - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 St-Ulriks-Kapelle

UNDER 10 provinciaal
VK Liedekerke - KFC MEISE, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke


ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – KFC Wambeek Ternat A, aftrap 16u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 4 + 10, bezoekers 6 + 7 + 8, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 13B gewestelijk
R.W.D.M. Girls M - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Edmond Machtensstadion, Charles Malisstraat 61 te 1080 Sint-Jans-Molenbeek

UNDER 12B gewestelijk
VV Kester Gooik A - KFC MEISE B, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Wolvenstraat te 1755 Gooik


DINSDAG 8 SEPTEMBER 2020
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 15A provinciaal
Asse Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 20u (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8a te 1730 Asse


WOENSDAG 9 SEPTEMBER 2020
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17A provinciaal
BoKa United A - KFC MEISE A, aftrap 20u (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 St-Ulriks-Kapelle


VRIJDAG 11 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
KFC MEISE A – FC Melsbroek A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21 gewestelijk
KFC Avenir Lembeek - KFC MEISE, aftrap 20u
Adres: Cmp. Karenberg, Prinsenbos te 1502 Lembeek


ZATERDAG 12 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 12A provinciaal
KFC MEISE A – Sp.Rotselaar A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12B gewestelijk
KFC MEISE B – Leeuw Brucom B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 10 provinciaal
KFC MEISE – BoKa United A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 11 provinciaal
KFC MEISE – FC Beigem A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 13A provinciaal
KFC MEISE A – SC Aarschot A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B gewestelijk
KFC MEISE B – KHO Huizingen B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

FANION B
KFC MEISE B – SV Kobbegem, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
KSK Londerzeel B - KFC MEISE B, aftrap 16u (synth)
Adres: Eeckelaersstadion, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel

RESERVEN C
Leeuw Brucom A - KFC MEISE C, aftrap 15u
Adres: Lotstraat 10 te 1600 Sint-Pieters-Leeuw

VETERANEN
FC Kapelle o/d Bos C - KFC MEISE D, aftrap 15u
Adres: Karel Symonsstadion, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-Op-Den-Bos

UNDER 17A provinciaal
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 12u
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 15A provinciaal
SAJ Mollem VW A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 15B gewestelijk
SK Steenhuffel B - KFC MEISE B, aftrap 12u30
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel

UNDER 7 gewestelijk
FC Strombeek 1932 - KFC MEISE, aftrap 11u45
Adres: Singel 65 te 1853 Strombeek-Bever

UNDER 6 gewestelijk
FC Kapelle o/d Bos - KFC MEISE, aftrap 13u
Adres: Karel Symonsstadion, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-Op-Den-Bos


ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B gewestelijk
KFC MEISE B – Greunsjotters Vossem, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 1

FANION A
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 9A provinciaal
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 9A provinciaal
FC Beigem B - KFC MEISE B, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 8A provinciaal
KFC Rhodienne-De Hoek A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Wauterbosstadion, Wauterbos te 1640 Sint-Genesius-Rode

UNDER 8B provinciaal
KFC Rhodienne-De Hoek B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Wauterbosstadion, Wauterbos te 1640 Sint-Genesius-Rode


VRIJDAG 18 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
KFC MEISE B – Ritterklub Jette A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
Infinity Vilvoorde - KFC MEISE A, aftrap 20u (synth)
Adres: Sportstadion 3 Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 te 1800 Vilvoorde


ZATERDAG 19 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 12A provinciaal
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12B gewestelijk
KFC MEISE B – FC Schepdaal, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 8A provinciaal
KFC MEISE A – K.St. Haasrode A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 8B provinciaal
KFC MEISE B – K.St. Haasrode B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 10 provinciaal
KFC MEISE – L.Teralfene, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 13A provinciaal
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B gewestelijk
KFC MEISE B – FC Negenmanneke, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

RESERVEN C
KFC MEISE C – K.Steenokkerzeel A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal
KFC MEISE A – KFC Wambeek Ternat A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE D – Ritterklub Jette B, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – FC Negenmanneke, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21 gewestelijk
T.Relegem - KFC MEISE, aftrap 14u30
Adres: Cmp: PIVO, Poverstraat te 1731 Relegem

UNDER 15A provinciaal
KFC Wambeek Ternat A - KFC MEISE A, aftrap 11u45 (synth)
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 15B gewestelijk
KFC Eppegem C - KFC MEISE B, aftrap 11u45 (synth)
Adres: Driesstraat te 1982 Elewijt

UNDER 11 provinciaal
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 9A provinciaal
KVC Kessel-Lo 2000 A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Cmp. Boudewijnstadion, Stadionlaan 8 te 3010 Kessel-Lo

UNDER 9A provinciaal
KVC Kessel-Lo 2000 B - KFC MEISE B, aftrap 11u45
Adres: Cmp. Boudewijnstadion, Stadionlaan 8 te 3010 Kessel-Lo

UNDER 7 gewestelijk
KFC Eppegem A - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Den Dries, Waterleestweg 2 te 1980 Eppegem

UNDER 6 gewestelijk
FC Ramsdonk - KFC MEISE, aftrap 13u
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk


ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B gewestelijk
KFC MEISE B – KVK Wemmel, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
KVK Wemmel A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel


VRIJDAG 25 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
KFC MEISE A – FC Kapelle o/d Bos A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
Ol. Anderlecht - KFC MEISE D, aftrap 20u30 (synth)
Adres: J. Rousseaustadion, Itterbeekselaan 580 te 1070 Anderlecht


ZATERDAG 26 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 gewestelijk
KFC MEISE – KSK Londerzeel B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 9A provinciaal
KFC MEISE A – VC Bertem-Leefdaal A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 6 gewestelijk
KFC MEISE – FC Borght Humbeek C, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 9B provinciaal
KFC MEISE B – VC Bertem-Leefdaal B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 11 provinciaal
KFC MEISE – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 15B gewestelijk
Oefenwedstrijd
KFC MEISE B – FC Ramsdonk A, aftrap 13u terrein 2 (synth)   >>AFGELAST 
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 2

UNDER 15A provinciaal
KFC MEISE A – Eendr. Mazenzele Opwijk A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 gewestelijk
KFC MEISE – KRC Boortmeerbeek, aftrap 17u terrein 2 (synth)   >> FORFAIT BEZOEKERS 
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – Ritterklub Jette A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN C
KV Tervuren-Duisburg - KFC MEISE C, aftrap 19u30 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 17A provinciaal
VK Liedekerke A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 13A provinciaal
VC Houtem-Oplinter - KFC MEISE A, aftrap 13u
Adres: Bunsbeekstraat te 3300 Tienen

UNDER 13B gewestelijk
FC Dworp - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Rilroheidestraat 1 te 1653 Dworp

UNDER 12A provinciaal
VC Houtem-Oplinter - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Bunsbeekstraat te 3300 Tienen

UNDER 12B gewestelijk
FC Galmaarden - KFC MEISE B, aftrap 15u (synth)
Adres: Stationstraat 1 te 1570 Galmaarden

UNDER 10 provinciaal
KHO Huizingen A - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 8A provinciaal
Sporting Kampenhout A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Zeypestraat 26A te 1910 Kampenhout

UNDER 8B provinciaal
Sporting Kampenhout B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Zeypestraat 26A te 1910 Kampenhout


ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – VC Groot-Dilbeek A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
Leeuwkens Teralfene - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

UNDER 17B gewestelijk
FC Beigem B - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


VRIJDAG 2 OKTOBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
KFC MEISE A – V.Hofstade, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
FC Strombeek 1932 - KFC MEISE B, aftrap 20u
Adres: De Singel, Singel 65 te 1853 Strombeek-Bever

RESERVEN C
VC Bertem-Leefdaal - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal


ZATERDAG 3 OKTOBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 12A provinciaal
KFC MEISE A – SC Aarschot A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 10 provinciaal
KFC MEISE – KFC Lennik, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13A provinciaal
KFC MEISE A – KFC Wambeek Ternat A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 17A provinciaal
KFC MEISE A – SAJ Mollem VW A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17B gewestelijk
KFC MEISE B – KFC Wambeek Ternat B, aftrap 17u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
SK Pepingen-Halle B - KFC MEISE B, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Stadion P. Claes, Vroembos 17 te 1670 Pepingen

VETERANEN
FC Borght-Humbeek B - KFC MEISE D, aftrap 15u
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 21 gewestelijk
KVC Linkebeek - KFC MEISE, aftrap 13u (synth)
Adres: Stade F. Wauters, Hollebeekstraat 212 te 1630 Linkebeek

UNDER 15A provinciaal
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 10u
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 15B gewestelijk
FC Beigem B - KFC MEISE B, aftrap 11u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 11 provinciaal
L.Teralfene - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

UNDER 9A provinciaal
SC Aarschot A - KFC MEISE A, aftrap 10u
Adres: Laaksite, Grote Laakweg 29 te 3200 Aarschot

UNDER 9A provinciaal
SC Aarschot B - KFC MEISE B, aftrap 12u30
Adres: Laaksite, Grote Laakweg 29 te 3200 Aarschot

UNDER 8A provinciaal
K.Diegem Sport A - KFC MEISE A, aftrap 11u15
Adres: Jeugdcomplex Diegem, Kosterstraat 70 te 1831 Diegem

UNDER 8B provinciaal
K.Diegem Sport B - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Jeugdcomplex Diegem, Kosterstraat 70 te 1831 Diegem

UNDER 6 gewestelijk
HO Wolvertem Merchtem A - KFC MEISE, aftrap 11u15 (synth)
Adres: F.Lathouwersstadion, Veilinglaan 66 te 1861 Wolvertem


ZONDAG 4 OKTOBER 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
FC Herne A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Hernekouter te 1540 Herne


VRIJDAG 9 OKTOBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
KFC MEISE B – SAJ Mollem VW, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 10 OKTOBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 gewestelijk
KFC MEISE – Zemst Sp. B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8A provinciaal
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9A provinciaal
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 6 gewestelijk
KFC MEISE – SK Laar, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 8B provinciaal
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9B provinciaal
KFC MEISE B – KV Tervuren-Duisburg B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 15A provinciaal
KFC MEISE A – KFC Lennik A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 15B gewestelijk
KFC MEISE B – FC Strombeek 1932 F, aftrap 13u terrein 3
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 2

RESERVEN C
KFC MEISE C – Sp.Kortenberg B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 gewestelijk
KFC MEISE – ERC Hoeilaart, aftrap 17u terrein 3
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE D – KFC Rhodienne-De Hoek A, aftrap 18u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – V.Beersel Drogenbos A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
KSC Keerbergen B - KFC MEISE A, aftrap 16u (synth)
Adres: Raambeekweg 4C te 3140 Keerbergen

UNDER 17A provinciaal
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 14u (synth)
Adres: Steenweg op Vilvoorde te 1745 Opwijk

UNDER 17B gewestelijk
KV Tervuren-Duisburg B - KFC MEISE B, aftrap 13u (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 13A provinciaal
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 12A provinciaal
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 11u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 12B gewestelijk
FC Herne - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Hernekouter te 1540 Herne

UNDER 11 provinciaal
KFC Lennik A - KFC MEISE, aftrap 10u
Adres: Processiestraat te 1750 Lennik

UNDER 10 provinciaal
SAJ Mollem VW A - KFC MEISE, aftrap 11u15 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem


ZONDAG 11 OKTOBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – FC Galmaarden A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5


WOENSDAG 14 OKTOBER 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Oefenwedstrijd
SAJ Mollem VW - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)   >> UITGESTELD 
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem


VRIJDAG 16 OKTOBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
KFC MEISE A – Vilvoorde City, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)   >> UITGESTELD 
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
KFC Herent A - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)   >> UITGESTELD 
Adres: De Kempen, Mechelsesteenweg 634 te 3020 Herent

VETERANEN
KFC Haren - KFC MEISE D, aftrap 20u (synth)   >> UITGESTELD
Adres: Sporthalstraat 21 te 1130 Haren


ZATERDAG 17 OKTOBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 12A provinciaal
KFC MEISE A – SAJ Mollem VW A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12B gewestelijk
KFC MEISE B – BoKa United B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 10 provinciaal
KFC MEISE – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 11 provinciaal
KFC MEISE – SAJ Mollem VW A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 13A provinciaal
KFC MEISE A – SAJ Mollem VW A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B gewestelijk
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk C, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
K.Delta Londerzeel - KFC MEISE B, aftrap 15u   >> UITGESTELD
Adres: Meerstraat 268 te 1840 Londerzeel

UNDER 21 gewestelijk
KVC Itna Itterbeek - KFC MEISE, aftrap 15u (synth)   >> UITGESTELD 
Adres: Herdebeekstraat 229 te 1701 Itterbeek

UNDER 15A provinciaal
VK Liedekerke A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 15B gewestelijk
K.Delta Londerzeel B - KFC MEISE B, aftrap 12u30
Adres: Meerstraat 268 te 1840 Londerzeel

UNDER 9A provinciaal
Oud-Heverlee Leuven D - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Jeugdcomplex Bruineveld, Domeinstraat 61 te 3010 Kessel-Lo

UNDER 9A provinciaal
Oud-Heverlee Leuven E- KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Stadion Oud-Heverlee, Korbeekdamstraat 42 te 3050 Oud-Heverlee

UNDER 8A provinciaal
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 8B provinciaal
KV Tervuren-Duisburg B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 7 gewestelijk
FC Borght-Humbeek C - KFC MEISE, aftrap 11u30
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 6 gewestelijk
Eendr.Mazenzele Opwijk C - KFC MEISE, aftrap 15u30 (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk


ZONDAG 18 OKTOBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B gewestelijk
KFC MEISE B – FC Melsbroek, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
FC Schepdaal - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)   >> UITGESTELD
Adres: Caerenberghveld, Kerkhofstraat te 1703 Schepdaal

FANION B
VK Borchtlombeek A - KFC MEISE B, aftrap 15u   >> UITGESTELD
Adres: De Klei, Kleistraat 19 te 1761 Borchtlombeek

UNDER 17A provinciaal
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)   >> UITGESTELD
Adres: Jeugdcomplex Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen


WOENSDAG 21 OKTOBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17A provinciaal
KFC MEISE A – KFC Wambeek Ternat A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7


VRIJDAG 23 OKTOBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
KFC MEISE B – KFC Wambeek Ternat A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)   >> UITGESTELD 
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 24 OKTOBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 12A provinciaal
KFC MEISE A – KFC Lennik A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12B gewestelijk
KFC MEISE B – VV Kester-Gooik A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 10 provinciaal
KFC MEISE – VK Liedekerke A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 11 provinciaal
KFC MEISE – BoKa United A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 13A provinciaal
KFC MEISE A – KFC Lennik, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B gewestelijk
KFC MEISE B – RWDM Girls M, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

RESERVEN C
KFC MEISE C – OHR Huldenberg A, aftrap 15u terrein 2 (synth)   >> UITGESTELD 
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE D – K.Sp.Tange, aftrap 18u30 terrein 2 (synth)   >> UITGESTELD
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – SK Vlezenbeek, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)   >> UITGESTELD 
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21 gewestelijk
Leeuw Brucom B - KFC MEISE, aftrap 9u30   >> UITGESTELD
Adres: Pijnbroekstraat 41 te 1600 St-Pieters-Leeuw

UNDER 15B gewestelijk
FC Ramsdonk B - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk

UNDER 9A provinciaal
K.Diegem Sport A - KFC MEISE A, aftrap 11u15
Adres: Jeugdcomplex Diegem, Kosterstraat 70 te 1831 Diegem

UNDER 9A provinciaal
K.Diegem Sport B - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Jeugdcomplex Diegem, Kosterstraat 70 te 1831 Diegem

UNDER 7 gewestelijk
Sint-Jozef Londerzeel - KFC MEISE, aftrap 10u
Adres: Stuikbergstraat 49 te 1840 Londerzeel

UNDER 6 gewestelijk
KSK Londerzeel - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Eeckelaersstadion, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel


ZONDAG 25 OKTOBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B gewestelijk
KFC MEISE B – KFC Wezembeek A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 1

FANION A
KFC MEISE A – KV Woluwe-Zaventem A, aftrap 15u terrein 1   >> UITGESTELD
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17A provinciaal
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 10u (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 15A provinciaal
L.Teralfene - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)   >> UITGESTELD
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

UNDER 8A provinciaal
VC Groot-Dilbeek A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Roelandsveldstadion, Sportlaan 24 te 1700 Dilbeek

UNDER 8B provinciaal
VC Groot-Dilbeek B - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Roelandsveldstadion, Sportlaan 24 te 1700 Dilbeek


WOENSDAG 28 OKTOBER 2020
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17A provinciaal
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 20u (synth)
Adres: Jeugdcomplex Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen


TEN GEVOLGE VAN HET CORONAVIRUS WERDEN ALLE ONDERSTAANDE JEUGD- EN AMATEURCOMPETITIES STOPGEZET. EEN HEROPSTART VOLGT EVENTUEEL LATER...


VRIJDAG 30 OKTOBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
KFC MEISE B – SK Steenhuffel A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 31 OKTOBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 gewestelijk
KFC MEISE – FC Strombeek 1932, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8A provinciaal
KFC MEISE A – KFC Rhodienne-De Hoek A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9A provinciaal
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 6 gewestelijk
KFC MEISE – FC Kapelle o/d Bos, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 8B provinciaal
KFC MEISE B – KFC Rhodienne-De Hoek B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9B provinciaal
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 15A provinciaal
KFC MEISE A – SAJ Mollem VW A, aftrap 13u terrein 3
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 15B gewestelijk
KFC MEISE B – SK Steenhuffel B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 2

UNDER 17A provinciaal
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 gewestelijk
KFC MEISE – KFC Avenir Lembeek, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE D – KSK Londerzeel B, aftrap 19u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 13A provinciaal
SC Aarschot A - KFC MEISE A, aftrap 10u
Adres: Laaksite, Grote Laakweg 29 te 3200 Aarschot

UNDER 13B gewestelijk
KHO Huizingen B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 12A provinciaal
Sp. Rotselaar A - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: Ter Heide, Torenstraat 115 te 3110 Rotselaar

UNDER 11 provinciaal
FC Beigem A - KFC MEISE, aftrap 9u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 10 provinciaal
BoKa United A - KFC MEISE, aftrap 17u (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle


ZONDAG 1 NOVEMBER 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 14u30 (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

FANION B
KV Zuun A - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: G. Bosmansstadion, Petrus Basteleusstraat te 1600 Sint-Pieters-Leeuw

UNDER 17B gewestelijk
Greunsjotters Vossem - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Sint-Pauluslaan z/n te 3080 Tervuren

UNDER 12B gewestelijk
Leeuw Brucom B - KFC MEISE B, aftrap 10u
Adres: Lotstraat 10 te 1600 Sint-Pieters-Leeuw


ALLE COMPETITIES VAN VOETBAL VLAANDEREN WORDEN STOPGEZET TOT EIND 2020. MOGELIJKE HERVATTING VAN DE COMPETITIES VANAF MAANDAG 4 JANUARI 2021


VRIJDAG 6 NOVEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
KFC MEISE A – KFC Peutie, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN C
HO Veltem A - KFC MEISE C, aftrap 20u (synth)
Adres: Cmp. Ivo Van Damme, Overstraat te 3020 Veltem-Beisem

VETERANEN
K.Steenokkerzeel VO B - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Den Dam, Damlaan te 1820 Steenokkerzeel


ZATERDAG 7 NOVEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 gewestelijk
KFC MEISE – KFC Eppegem A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 9A provinciaal
KFC MEISE A – KVC Kessel-Lo 2000 A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 6 gewestelijk
KFC MEISE – FC Ramsdonk, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 9B provinciaal
KFC MEISE B – KVC Kessel-Lo 2000 B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 11 provinciaal
KFC MEISE – KHO Huizingen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 15A provinciaal
KFC MEISE A – KFC Wambeek Ternat A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 15B gewestelijk
KFC MEISE B – KFC Eppegem C, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 2

UNDER 21 gewestelijk
KFC MEISE – T.Relegem, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – KVC Itna Itterbeek, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
Sp. Eizeringen - KFC MEISE B, aftrap 14u
Adres: Eizeringenstraat 57 te 1750 Lennik

UNDER 17A provinciaal
KFC Wambeek Ternat A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 13A provinciaal
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 13B gewestelijk
FC Negenmanneke - KFC MEISE B, aftrap 10u
Adres: Ph. Destryckerstadion, Fabriekstraat te 1601 Ruisbroek

UNDER 12A provinciaal
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 12B gewestelijk
FC Schepdaal - KFC MEISE B, aftrap 13u (synth)
Adres: Caerenberghveld, Kerkhofstraat te 1703 Schepdaal

UNDER 10 provinciaal
Leeuwkens Teralfene - KFC MEISE, aftrap 13u (synth)
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

UNDER 8A provinciaal
K. Stormvogels Haasrode A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Kartuizerstraat 2 te 3052 Blanden

UNDER 8B provinciaal
K. Stormvogels Haasrode B - KFC MEISE B, aftrap 15u30 (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal


ZONDAG 8 NOVEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – Leeuwkens Teralfene A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17B gewestelijk
KVK Wemmel - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel


WOENSDAG 11 NOVEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN

UNDER 12A provinciaal
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 14u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13A provinciaal
KFC MEISE A – Leeuwkens Teralfene, aftrap 14u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Leeuw Brucom A - KFC MEISE A, aftrap 14u30
Adres: Lotstraat 10 te 1600 St-Pieters-Leeuw

FANION B
Eendr.Hekelgem - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Bellekouter, Bellestraat 99 te 1790 Affligem

UNDER 17A provinciaal
KFC Lennik A - KFC MEISE A, aftrap 11u15
Adres: Processiestraat te 1750 Lennik

UNDER 15A provinciaal
BoKa United A - KFC MEISE A, aftrap 18u45 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle


VRIJDAG 13 NOVEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
KFC MEISE B – Eendr.Hekelgem, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 14 NOVEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 12A provinciaal
KFC MEISE A – VC Houtem-Oplinter, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12B gewestelijk
KFC MEISE B – FC Galmaarden, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 8A provinciaal
KFC MEISE A – Sporting Kampenhout A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 8B provinciaal
KFC MEISE B – Sporting Kampenhout B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 10 provinciaal
KFC MEISE – KHO Huizingen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 13A provinciaal
KFC MEISE A – VC Houtem-Oplinter, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B gewestelijk
KFC MEISE B – FC Dworp, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

RESERVEN C
KFC MEISE C – KVC Sterrebeek, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal
KFC MEISE A – VK Liedekerke A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE D – VC Groot-Dilbeek, aftrap 19u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
VK Berg-Op - KFC MEISE A, aftrap 14u
Adres: Parkstadion, Visserijlaan Z/N te 1910 Berg

UNDER 21 gewestelijk
KRC Boortmeerbeek - KFC MEISE, aftrap 12u45
Adres: Meerbemdweg 1 te 3190 Boortmeerbeek

UNDER 15A provinciaal
Eendr. Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 11u45 (synth)
Adres: Molenkouter, Steenweg op Vilvoorde te 1745 Opwijk

UNDER 11 provinciaal
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 9A provinciaal
VC Bertem-Leefdaal A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 9A provinciaal
VC Bertem-Leefdaal B - KFC MEISE B, aftrap 11u (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 6 gewestelijk
FC Borght-Humbeek C - KFC MEISE, aftrap 13u
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek


ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B gewestelijk
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 14u30 (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

FANION B
SK Oetingen VC - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Jean Paternoster, Kerkplein 12 te 1755 Oetingen

UNDER 7 gewestelijk
KSK Londerzeel B - KFC MEISE, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Eeckelaersstadion, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel


VRIJDAG 20 NOVEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
KFC MEISE A – Zemst Sport, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN

VETERANEN
K. HO Wolvertem Merchtem B - KFC MEISE C, aftrap 20u30
Adres: F.Lathouwersstadion, Veilinglaan 66 te 1861 Wolvertem


ZATERDAG 21 NOVEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal
KFC MEISE A – K. Diegem Sport A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9A provinciaal
KFC MEISE A – SC Aarschot A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 6 gewestelijk
KFC MEISE – K.HO Wolvertem Merchtem A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 8B provinciaal
KFC MEISE B – K. Diegem Sport B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9B provinciaal
KFC MEISE B – SC Aarschot B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 15A provinciaal
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 15B gewestelijk
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 13u terrein 3
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 2

UNDER 11 provinciaal
KFC MEISE – Leeuwkens Teralfene, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 21 gewestelijk
KFC MEISE – K. Holleken VC Linkebeek, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – KFC Avenir Lembeek A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
KVC Asse-Terheide - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Groenstraat te 1730 Asse

RESERVEN C
SK Nossegem - KFC MEISE C, aftrap 19u
Adres: Melsbroekstraat te 1930 Nossegem

UNDER 17A provinciaal
SAJ Mollem VW A - KFC MEISE A, aftrap 11u45 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 17B gewestelijk
KFC Wambeek Ternat B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 13A provinciaal
KFC Wambeek Ternat A - KFC MEISE A, aftrap 13u30 (synth)
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 12A provinciaal
SC Aarschot A - KFC MEISE A, aftrap 10u
Adres: Laaksite, Grote Laakweg 29 te 3200 Aarschot

UNDER 10 provinciaal
KFC Lennik - KFC MEISE, aftrap 10u
Adres: Processiestraat te 1750 Lennik


ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – K. Europa 90 Kraainem FC A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5


VRIJDAG 27 NOVEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
KFC MEISE B – FC Ramsdonk A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21 gewestelijk
ERC Hoeilaart - KFC MEISE, aftrap 20u (synth)
Adres: Kapelstraat te 1560 Hoeilaart


ZATERDAG 28 NOVEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 12A provinciaal
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12B gewestelijk
KFC MEISE B – FC Herne, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 10 provinciaal
KFC MEISE – SAJ Mollem VW A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 11 provinciaal
KFC MEISE – KFC Lennik A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 13A provinciaal
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 17A provinciaal
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 2

RESERVEN C
KFC MEISE C – Stormvogels Haasrode A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE D – KVK Wemmel, aftrap 19u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
SK Laar - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Kerremansheide 99 te 1980 Zemst

UNDER 15A provinciaal
KFC Lennik A - KFC MEISE A, aftrap 13u30 (synth)
Adres: Processiestraat te 1750 Lennik

UNDER 9A provinciaal
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 9A provinciaal
KV Tervuren-Duisburg B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 8A provinciaal
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 8B provinciaal
FC Beigem B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 7 gewestelijk
Zemst Sport - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 6 gewestelijk
SK Laar - KFC MEISE, aftrap 9u30
Adres: Kerremansheide 99 te 1980 Zemst

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
Bodegem Kapelle United - KFC MEISE (synth)
U10 en U11, aftrap 9u30
U12A en U12B, aftrap 11u
U13B, aftrap 12u30
U7, U9A en U9B, aftrap 14u
U6, U8A en U8B, aftrap 15u30
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle


ZONDAG 29 NOVEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B gewestelijk
KFC MEISE B – KV Tervuren-Duisburg B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
KCS Machelen A - KFC MEISE A, aftrap 14u30 (synth)
Adres: Bosveld, Heirbaan 9 te 1830 Machelen

FANION B
KFCMZ Tollembeek - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Markedal, Hernestraat te 1570 Galmaarden

UNDER 15B gewestelijk
FC Strombeek 1932 F - KFC MEISE B, aftrap 10u
Adres: Piereman, Ringlaan 21 te 1853 Strombeek-Bever


ALLE COMPETITIES VAN VOETBAL VLAANDEREN WORDEN STOPGEZET TOT EIND 2020. MOGELIJKE HERVATTING VAN DE COMPETITIES VANAF WEEKEND 6 FEBRUARI 2021


VRIJDAG 4 DECEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
KFC MEISE A – K.Sp. FC Haren, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
VC Den Boskant Peizegem A - KFC MEISE B, aftrap 20u
Adres: Sportcentrum De Block, Processiebaan 7a te 1785 Merchtem


ZATERDAG 5 DECEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 gewestelijk
KFC MEISE – FC Borght-Humbeek C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8A provinciaal
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9A provinciaal
KFC MEISE A – Oud-Heverlee Leuven D, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 6 gewestelijk
KFC MEISE – Eendr.Mazenzele Opwijk C, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 8B provinciaal
KFC MEISE B – KV Tervuren-Duisburg B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9B provinciaal
KFC MEISE B – Oud-Heverlee Leuven E, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 15A provinciaal
KFC MEISE A – VK Liedekerke A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 15B gewestelijk
KFC MEISE B – K.Delta Londerzeel B, aftrap 13u terrein 3
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 2

UNDER 17A provinciaal
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 gewestelijk
KFC MEISE – KVC Itna Itterbeek, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – Sporting Eizeringen A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
K. Sporting FC Haren A - KFC MEISE D, aftrap 19u30 (synth)
Adres: Sporthalstraat 21 te 1130 Haren

UNDER 13A provinciaal
SAJ Mollem VW A - KFC MEISE A, aftrap 13u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 13B gewestelijk
Eendr.Mazenzele Opwijk C - KFC MEISE B, aftrap 11u (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 12A provinciaal
SAJ Mollem VW A - KFC MEISE A, aftrap 13u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 12B gewestelijk
BoKa United B - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 11 provinciaal
SAJ Mollem VW A - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 10 provinciaal
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE, aftrap 11u (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
KFC MEISE - Bodegem Kapelle United (synth)
U10 en U11, aftrap 9u30
U8A en U8B, aftrap 11u
U7, U9A en U9B, aftrap 12u30
U6 en U12B, aftrap 14u

Sint-Jozef Londerzeel - KFC MEISE
U12A en U13B, aftrap 10u30
Adres: Stuikberg, Stuikbergstraat 49 te 1840 Londerzeel


ZONDAG 6 DECEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – KFC Lennik A, aftrap 14u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17B gewestelijk
FC Melsbroek - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: De Wylder, Wylder 12 te 1820 Melsbroek


VRIJDAG 11 DECEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
KFC MEISE A – Erps-Kwerps A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN B
SK Steenhuffel A - KFC MEISE B, aftrap 20u
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel

VETERANEN
K. Londerzeel SK B - KFC MEISE D, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel


ZATERDAG 12 DECEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 15A provinciaal
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 17A provinciaal
KFC MEISE A – Boka United, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
RESERVEN C
Erps-Kwerps B - KFC MEISE C, aftrap 14u30
Adres: Kasteelstraat te 3071 Erps-Kwerps

UNDER 13A provinciaal
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollembeemd te 1654 Huizingen

UNDER 12A provinciaal
VC Bertem-Leefdaal A - KFC MEISE A, aftrap 12u45 (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
KFC MEISE - Ritterklub VSV Jette (synth)
U12A en U12B, aftrap 9u30
U10 en U11, aftrap 11u
U9A en U9B, aftrap 12u30
U6, U7, U8A en U8B, aftrap 14u


ZONDAG 13 DECEMBER 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
K. Voetbalvereniging Kester-Gooik A - KFC MEISE A, aftrap 14u30 (synth)
Adres: Wolvenstraat te 1755 Gooik

FANION B
Toekomst Relegem A - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Cmp: PIVO, Poverstraat te 1731 Relegem


WOENSDAG 16 DECEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 12A provinciaal - groen
Vriendschappelijke wedstrijd 
KFC MEISE A – K Londerzeel SK A, aftrap 18u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 6, bezoekers 7


ZATERDAG 19 DECEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION B
KFC MEISE B – Eendracht Hekelgem A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 2

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
KFC MEISE - Bodegem Kapelle United (synth)
U12A, aftrap 9u30
KFC MEISE - KVC Delta Londerzeel (synth)
U12B, aftrap 9u30
U8A en U10, aftrap 11u


ZONDAG 20 DECEMBER 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – Leeuw Brucom A, aftrap 14u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5


ZATERDAG 9 JANUARI 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – KSC Grimbergen A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE B – KSC Grimbergen B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 10 provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE – KSC Grimbergen B, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 11 provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE – KSC Grimbergen B, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – KSC Grimbergen IPA, aftrap 12u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12B gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE B – KSC Grimbergen IPB, aftrap 12u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 7A gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd (uitzonderlijk 5vs5)
KSC Grimbergen A - KFC MEISE A, aftrap 9u (synth)
Adres: Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen

UNDER 7B gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd (uitzonderlijk 5vs5)
KSC Grimbergen B - KFC MEISE B, aftrap 9u (synth)
Adres: Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen

UNDER 9A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KSC Grimbergen A - KFC MEISE A, aftrap 9u (synth)
Adres: Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen

UNDER 9B provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KSC Grimbergen B - KFC MEISE B, aftrap 9u (synth)
Adres: Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen

UNDER 13A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KSC Grimbergen IPA - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen

UNDER 13B gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
KSC Grimbergen IPB - KFC MEISE B, aftrap 11u (synth)
Adres: Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen

UNDER 6 gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
KSC Grimbergen - KFC MEISE, aftrap 13u (synth)
Adres: Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen


ZATERDAG 16 JANUARI 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10 provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE – FC Beigem A/B, aftrap 10u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11 provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE – FC Beigem A/B, aftrap 10u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 12A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 11u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 12B gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 11u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 13A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 8B provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
FC Beigem B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 9A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 9B provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
FC Beigem B - KFC MEISE B, aftrap 11u (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 7 gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
FC Beigem - KFC MEISE, aftrap 14u (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


ZATERDAG 23 JANUARI 2021
THUISWEDSTRIJDEN

UNDER 6A gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 6B gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE B – Asse-Zellik 2002 B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 8B provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE B – Asse-Zellik 2002 B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 7 gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE – Asse-Zellik 2002, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 9A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 9B provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE B – Asse-Zellik 2002 B, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 10 provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12B gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE B – Asse-Zellik 2002 (U11A), aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 12A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 14u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 14u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 11 provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
Boka United A - KFC MEISE, aftrap 11u
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle


ALLE JEUGDWEDSTRIJDEN ZIJN TOT NADER ORDER STOPGEZET


ZATERDAG 30 JANUARI 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – FC Perk A, aftrap 10u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 9A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – FC Perk A, aftrap 10u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 11 provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE – FC Perk, aftrap 10u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – FC Perk A, aftrap 11u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 13B gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE B – FC Perk B, aftrap 11u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 10 provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
FC Perk - KFC MEISE, aftrap 9u30
Adres: De Ribaucourt, Kerkdreef te 1820 Perk

UNDER 12A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
FC Perk - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: De Ribaucourt, Kerkdreef te 1820 Perk

UNDER 6 gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
FC Perk - KFC MEISE, aftrap 11u
Adres: De Ribaucourt, Kerkdreef te 1820 Perk

UNDER 7 gewestelijk
Vriendschappelijke wedstrijd
FC Perk - KFC MEISE, aftrap 11u
Adres: De Ribaucourt, Kerkdreef te 1820 Perk


MOGELIJKE HERVATTING VAN DE COMPETITIES U6 t.e.m. U13 VANAF WEEKEND 6 FEBRUARI 2021


ZATERDAG 6 FEBRUARI 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 gewestelijk
KFC MEISE – HO Wolvertem Merchtem A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 9A provinciaal
KFC MEISE A – Sporting Kampenhout A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 gewestelijk
KFC MEISE – Infinity FC Vilvoorde, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 9B provinciaal
KFC MEISE B – Sporting Kampenhout B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 13B gewestelijk
KFC Malderen - KFC MEISE B, aftrap 12u30
Adres: Steenhuffelstraat 12 te 1840 Malderen

UNDER 12A provinciaal
Boka United A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 12B gewestelijk
K. Delta Londerzeel B - KFC MEISE B, aftrap 11u30
Adres: Meerstraat 268 te 1840 Londerzeel

UNDER 11 provinciaal
FC Beigem A - KFC MEISE, aftrap 9u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 10 provinciaal
KHO Huizingen A - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 8A provinciaal
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 8B provinciaal
Asse-Zellik 2002 B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse


ZONDAG 7 FEBRUARI 2021
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 13A provinciaal
KVC Kessel-Lo 2000 A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Cmp. Boudewijnstadion, Stadionlaan 8 te 3010 Kessel-Lo

Een overzicht van alle tornooien waarvoor ingeschreven met de nodige informatie vind je via deze link op onze eigen website.

Bekijk hier de laatste update van de speelkalender !