Articles

Tornooien

alt Traditioneel nemen zoals elk jaar tijdens het lopende voetbalseizoen een groot aantal  van onze jeugdploegen deel aan  verschillende tornooien.

 Lees hieronder alle informatie van de geplande tornooien...






TORNOOI KFC MEISE 'LOUIS DE SMEDT' - ZATERDAG 19 MEI EN ZONDAG 20 MEI 2018

alt Op zaterdag 19 en zondag 20 mei 2018 organiseert KFC Meise  haar eigen  jeugdtornooi  'Louis De Smedt'.

 Ook dit jaar wordt het tornooi over twee dagen gespreid.
 Elke categorie speelt slechts een halve dag!
 Vanaf de categorie U8 wordt er een onderverdeling gemaakt in  een regionaal en een provinciaal  tornooi.

 KFC Meise zou alvast verheugd zijn uw club te verwelkomen met  één of meerdere ploegen.

 Inschrijven kan via deze link
Na inschrijving krijgt men onmiddellijk een bevestiging. Het tornooireglement en tornooischema zullen een tweetal weken voor aanvang van het tornooi via email toegestuurd worden en ook op onze website verschijnen.
Bij U6 werd voor een dribbelfestival gekozen. Een voormiddag boordevol plezier met een zeer hoge actieve leertijd. Honderden (of meer) balcontacten voor alle spelertjes. De deelnemende clubs vaardigen liefst 8 spelertjes af. Tweemaal 2 clubs zullen steeds in wedstrijden van 2vs2 het tegen elkaar gaan opnemen. De andere teams nemen deel aan allerlei andere leuke activiteiten. Om de 20 minuten wordt er doorgeschoven.
Hou er rekening mee dat er zowel op synthetisch als op gras gespeeld kan worden, maw geen ijzeren studs.
PROGRAMMA KFC MEISE - TORNOOI 'LOUIS DE SMEDT'
Het volledige wedstrijdschema van ons tornooi lees je via onze infobundel

 


Volgende tornooien (onder voorbehoud) liggen reeds vast voor onze ploegen:

U6

Dinsdag 1 mei 2018: U6 - SC Vilvoorde (3 vs 3) >> programma 
Zondag 13 mei 2018: Asse-Zellik 2002 >> programma 
Zondag 20 mei 2018: U6 - Tornooi Louis De Smedt - KFC Meise

U7

Maandag 2 april 2018: U7wit - Eendr.Mazenzele Opwijk >> programma 
Zondag 22 april 2018: U7wit - 20ste debutantjestornooi - KV Bonheiden >> programma 
Dinsdag 1 mei 2018: U7groen - Tornooi Sébastien De Meersman - KFC Strombeek >> programma 
Zaterdag 5 mei 2018: U7groen - HO Wolvertem Merchtem >> programma 
Zaterdag 5 mei 2018: U7wit - 9de Jeugdcup Willy Emmerechts - KFC Peutie >> programma
Zondag 13 mei 2018: U7groen - Juvé Soccer Cup - Juve Mollem
Zondag 20 mei 2018: U7goen+wit - Tornooi Louis De Smedt - KFC Meise

U8

Maandag 2 april 2018: U8wit - Eendracht Hekelgem >> programma
Zaterdag 5 mei 2018: U8wit - ERC Hoeilaart >> programma
Zondag 6 mei 2018: U8groen - KSK Londerzeel >> programma
Zaterdag 12 mei 2018: U8groen - Kwalificatietornooi FCV Dender EH
Zondag 13 mei 2018: U8wit - Asse-Zellik 2002 >> programma
Zaterdag 19 mei 2018: U8groen+wit - Tornooi Louis De Smedt - KFC Meise

U9

Maandag 2 april 2018: U9zwart - Eendr.Mazenzele Opwijk >> programma
Dinsdag 1 mei 2018: U9wit - T.Relegem >> programma 
Dinsdag 1 mei 2018: U9zwart - FC Kapelle o/d Bos >> programma
Zondag 6 mei 2018: U9groen - KSK Londerzeel >> programma 
Donderdag 10 mei 2018: U9wit - Zennester Hombeek
Zaterdag 12 mei 2018: U9groen - Kwalificatietornooi FCV Dender EH
Zaterdag 19 mei 2018: U9groen+wit+zwart - Tornooi Louis De Smedt - KFC Meise
Zondag 20 mei 2018: U9wit - Kareelcup - SV Kobbegem >> programma

U10

Zaterdag 31 maart 2018: U10wit - Verbr.Hofstade >> programma
Maandag 2 april 2018: U10groen - Paastornooi KOSC Wijgmaal 2018 >> programma
Dinsdag 1 mei 2018: U10wit - Jeugdtornooi Audi Bruynseels - FC Schepdaal >> programma
Zaterdag 5 mei 2018: U10groen - Tornooi Sébastien De Meersman - KFC Strombeek >> programma 
Zaterdag 5 mei 2018: U10wit - T.Relegem >> programma 
Zaterdag 12 mei 2018: U10groen - Hemelvaarttornooi KVK Wemmel >> programma 
Zaterdag 19 mei 2018: U10groen+wit - Tornooi Louis De Smedt - KFC Meise

U11

Zaterdag 31 maart 2018: U11groen - FC Beigem >> programma 
Zaterdag 31 maart 2018: U11wit 1 - Eendr.Hekelgem >> programma 
Maandag 2 april 2018: U11wit 2 - KV Kester-Gooik >> programma 
Zaterdag 5 mei 2018: U11groen - Memorial Frans Van Dorslaer - KSC Grimbergen >> programma
Zaterdag 5 mei 2018: U11wit 1 - U11 Cup - KCVV Elewijt >> programma 
Zondag 6 mei 2018: U11wit 2 - HO Wolvertem Merchtem >> programma 
Zaterdag 12 mei 2018: U11groen - Asse-Zellik 2002 >> programma 
Zaterdag 12 mei 2018: U11wit 2 - Kosova Schaarbeek >> programma
Zaterdag 19 mei 2018: U11groen+wit 1&2 - Tornooi Louis De Smedt - KFC Meise
Zaterdag 26 mei 2018: U11wit 1 - KVC Asse-Terheide >> programma

U12

Zaterdag 31 maart 2018: U12groen - KV Zuun >> programma 
Dinsdag 1 mei 2018: U12wit - Jeugdtornooi Kevin Cappellen - KFC Wambeek >> programma
Zaterdag 5 mei 2018: U12groen - Tornooi Sébastien De Meersman - KFC Strombeek >> programma 
Zondag 6 mei 2018: U12wit - FC Borght-Humbeek >> programma
Zondag 13 mei 2018: U12groen - Kosova Schaarbeek >> programma
Zondag 13 mei 2018: U12wit - Memorial Kevin Slaghmuylders B - KFC Putte >> programma
Zaterdag 19 mei 2018: U12groen+wit - Tornooi Louis De Smedt - KFC Meise

U13

Zondag 1 april 2018: U13wit - Tornooi KFC Walem >> programma 
Vrijdag 4 mei 2018: U13groen - T.Relegem >> programma
Zondag 6 mei 2018: U13groen - Memorial Frans Van Dorslaer - KSC Grimbergen >> programma 
Zondag 6 mei 2018: U13wit - SC Vilvoorde >> programma
Donderdag 10 mei 2018: U13groen - SpringstofCup 2018 - KFC Hever >> programma 
Zondag 13 mei 2018: U13wit - Hemelvaarttornooi KVK Wemmel >> programma
Zaterdag 19 mei 2018: U13groen+wit - Tornooi Louis De Smedt - KFC Meise

U15

Zaterdag 31 maart 2018: U15zwart - KFC Ranst >> programma
Zondag 29 april 2018: U15groen - 15de Ratjestornooi-Plopsacup voor U15 - KRC De Panne >> programma 
Vrijdag 4 mei 2018: U15wit - FC Borght-Humbeek >> programma
Zaterdag 5 mei 2018: U15groen - Tornooi Erwin De Geyter - KVC Jong Lede <>> programma 
Zondag 6 mei 2018: U15zwart - Ritterklub Jette >> programma 
Donderdag 10 mei 2018: U15groen - Achiel Goossens - RFC Wetteren
Donderdag 10 mei 2018: U15wit - Juvé Soccer Cup - Juve Mollem
Zondag 13 mei 2018: U15groen - Asse-Zellik 2002 >> programma
Maandag 21 mei 2018: U15wit - Boka United >> programma
Zondag 27 mei 2018: U15zwart - Cup van Hoegaarden 2018 - SC Out-Hoegaarden >> programma

U17

Vrijdag 4 mei 2018: U17groen - Cup van Hoegaarden 2018 - SC Out-Hoegaarden >> programma 
Zaterdag 5 mei 2018: U17wit - K.Steenokkerzeel VO >> programma
Maandag 21 mei 2018: U17wit - Boka United >> programma

U21

Dinsdag 1 mei 2018: U21 - KFC Eendr.Zele >> programma 
Vrijdag 11 mei 2018: U21 - KFC Perk >> programma

alt