Voorbije week

alt


VRIJDAG 17 NOVEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – Vilvoorde City, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 18 NOVEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal - groen
KFC MEISE A – KFC Eppegem A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 7 regionaal - wit 2
KFC MEISE A – Zemst Sport C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 10 regionaal - wit
KFC MEISE B – KVK Wemmel C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
Vriendschappelijk
KFC MEISE – T.Relegem, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13 regionaal - wit
KFC MEISE B – K.Delta Londerzeel, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 7 regionaal - wit 1
KFC MEISE B – Vilvoorde City, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 9 regionaal - zwart
KFC MEISE C – KVK Wemmel C, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 12 regionaal - wit
KFC MEISE B – KKC Avenir Lembeek, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 17 regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Dworp, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – KFC Diest A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

VETERANEN
Beker van België
KFC MEISE C – K. RC Bissegem, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC Malderen - KFC MEISE A, aftrap 14u30
Adres: Steenhufelstraat 12 te 1840 Malderen

UNDER 17 provinciaal - groen
Boka United A - KFC MEISE A, aftrap 16u (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 15 provinciaal - groen
VK Liedekerke - KFC MEISE A, aftrap 14u30
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 13 provinciaal - groen
VK Liedekerke A - KFC MEISE A, aftrap 10u
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 12 provinciaal - groen
Boka United A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 11 provinciaal - groen
KV Zuun A - KFC MEISE A, aftrap 11u30 (synth)
Adres: G. Bosmansstadion, Petrus Basteleusstraat te 1600 Sint-Pieters-Leeuw

UNDER 9 provinciaal - groen
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 11u
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 9 provinciaal - wit
Eendr.Mazenzele Opwijk B - KFC MEISE B, aftrap 12u30
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 8 provinciaal - groen
Sp.Rotselaar A - KFC MEISE A, aftrap 10u (synth)
Adres: Ter Heide, Torenstraat 115 te 3110 Rotselaar

UNDER 8 provinciaal - wit
Sp.Rotselaar B - KFC MEISE B, aftrap 10u (synth)
Adres: Ter Heide, Torenstraat 115 te 3110 Rotselaar


ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Juve Mollem A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5

UNDER 11 regionaal - wit 1
KFC MEISE B – KFC Meise C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
SC Out-Hoegaarden A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: De Struysvogel, Tiensestraat 45 te 3320 Hoegaarden

FANION B
KVC Asse-Terheide A - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Groenstraat te 1730 Asse

UNDER 15 regionaal - wit
L.Teralfene B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

UNDER 15 regionaal - zwart
KSKL Ternat B - KFC MEISE C, aftrap 9u30
Adres: Campus Lombeek, Heidestraat 71 te 1742 Sint-Katherina-Lombeek

UNDER 11 regionaal - wit 2
KFC Meise B - KFC MEISE C, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Nekker, Sint-Annastraat 29 te 1860 Meise


WOENSDAG 22 NOVEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KFC MEISE C – Ritterklub Jette B, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


VRIJDAG 24 NOVEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – FC Borght-Humbeek B, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

ZATERDAG 25 NOVEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Herent A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8 provinciaal - wit
KFC MEISE B – KFC Herent B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 11 regionaal - wit 2
KFC MEISE C – K.Diegem Sport C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 7 regionaal - wit 2
KFC MEISE C – FC Borght-Humbeek B, aftrap 10u terrein 1
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 9 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KSKL Ternat A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9 provinciaal - wit
KFC MEISE B – KSKL Ternat B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 13 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Boka United A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 11 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Juve Mollem A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Juve Mollem A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15 provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
Sp.Eizeringen - KFC MEISE A, aftrap 14u
Adres: Eizeringenstraat te 1750 Lennik

UNDER 21
Asse-Zellik 2002 - KFC MEISE, aftrap 16u30 (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 17 regionaal - wit
KVC Itna Itterbeek - KFC MEISE B, aftrap 11u30
Adres: Herdebeekstraat 229 te 1701 Itterbeek

UNDER 13 regionaal - wit
FC Ramsdonk - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk

UNDER 12 regionaal - wit
KVK Wemmel B - KFC MEISE B, aftrap 13u (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 11 regionaal - wit 1
Juve Mollem B - KFC MEISE B, aftrap 12u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 10 provinciaal - groen
KV Zuun - KFC MEISE A, aftrap 10u (synth)
Adres: G. Bosmansstadion, Petrus Basteleusstraat te 1600 Sint-Pieters-Leeuw

UNDER 10 regionaal - wit
Bon Air Sport B - KFC MEISE B, aftrap 10u45 (synth)
Adres: Stade Rousseau, Itterbeekselaan 580 te 1070 Anderlecht

UNDER 9 regionaal - zwart
SK Steenhuffel B - KFC MEISE C, aftrap 9u30
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel

UNDER 7 regionaal - groen
FC Kortenberg Meerbeek Utd A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Wijngaardstraat te 3070 Kortenberg

UNDER 7 regionaal - wit 1
Zemst Sp. C - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 6 regionaal
KFC Eppegem - KFC MEISE, aftrap 11u (synth)
Adres: Den Dries, Waterleestweg 2 te 1980 Eppegem


ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 15 regionaal - zwart
KFC MEISE C – Sint-Jozef Londerzeel, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 15 regionaal - wit
KFC MEISE B – KV Zuun B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

FANION A
KFC MEISE A – VK Linden A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5


WOENSDAG 29 NOVEMBER 2017
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 12 provinciaal - groen
Vriendschappelijk
FC Borght-Humbeek - KFC MEISE A, aftrap 19u
Adres: Populierendallaan 111 te 1850 Grimbergen


VRIJDAG 1 DECEMBER 2017
UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
HO Wolvertem-Merchtem B - KFC MEISE C, aftrap 20u30
Adres: Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem


ZATERDAG 2 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal - groen
KFC MEISE A – KSC Grimbergen A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 9 regionaal - zwart
KFC MEISE C – FC Ramsdonk, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 10 regionaal - wit
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
Vriendschappelijk
KFC MEISE – FC Beigem, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13 regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 7 regionaal - wit 1
KFC MEISE B – KFC Meise C, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12 regionaal - wit
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk C, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 17 regionaal - wit
KFC MEISE B – Bon Air Sport, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – Wolfsdonk Sport, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – VW Mollem A, aftrap 19u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Sint-Jozef Londerzeel - KFC MEISE B, aftrap 19u30
Adres: Stuikbergstraat 49 te 1840 Londerzeel

ZATERDAGRESERVEN B
V.Hofstade - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Ossebeemden, Gasthuishofweg 30 te 1981 Hofstade

UNDER 17 provinciaal - groen
VK Liedekerke - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 15 provinciaal - groen
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Molenkouter, Steenweg op Vilvoorde te 1745 Opwijk

UNDER 15 regionaal - zwart
Ritterklub Jette A - KFC MEISE C, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Heymbosch, J.J. Crocqlaan te 1090 Jette

UNDER 13 provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Burg. Cloetensstadion, Dijkstraat 1 te 3150 Wespelaar

UNDER 12 provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Sportstadion O. Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 11 provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 14u30 (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 9 provinciaal - groen
KVK Wemmel A - KFC MEISE A, aftrap 12u15 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 9 provinciaal - wit
KVK Wemmel B - KFC MEISE B, aftrap 12u15 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 8 provinciaal - groen
Sporting Kampenhout A - KFC MEISE A, aftrap 12u30
Adres: Sportcentrum, Zeypestraat 26A te 1910 Kampenhout

UNDER 8 provinciaal - wit
Sporting Kampenhout B - KFC MEISE B, aftrap 14u
Adres: Sportcentrum, Zeypestraat 26A te 1910 Kampenhout

UNDER 7 regionaal - wit 2
KFC Meise B - KFC MEISE C, aftrap 13u (synth)
Adres: De Nekker, Sint-Annastraat 29 te 1860 Meise


ZONDAG 3 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5

UNDER 11 regionaal - wit 1
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
VC Bertem-Leefdaal A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 15 regionaal - wit
KSC Grimbergen B - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Jeugdcomplex Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen

UNDER 11 regionaal - wit 2
KSC Grimbergen C - KFC MEISE C, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Jeugdcomplex Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen


VRIJDAG 8 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – K.Sp. Tange, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE, aftrap 20u (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk


ZATERDAG 9 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal - wit 2
KFC MEISE C – KFC Peutie, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 8 provinciaal - groen
KFC MEISE A – K Diegem Sport A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8 provinciaal - wit
KFC MEISE B – K Diegem Sport B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 11 regionaal - wit 2
OPGELET 5 TEGEN 5 !!!
KFC MEISE C – FC Ramsdonk R, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 9 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Sporting Kampenhout A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9 provinciaal - wit
KFC MEISE B – Sporting Kampenhout B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 13 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Herent A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 11 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Sporting Kampenhout A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVK Wemmel A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Juve Mollem A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – FC Ramsdonk, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
VK Weerde - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Galgenberg z/n te 1992 Weerde

VETERANEN
Ritterklub Jette A - KFC MEISE C, aftrap 14u30
Adres: Karel Symons, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-op-den-Bos

UNDER 17 regionaal - wit
KFC Wambeek B - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 11 regionaal - wit 1
SK Steenhuffel B - KFC MEISE B, aftrap 12u30
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel

UNDER 10 provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 10 regionaal - wit
SK Steenhuffel B - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel

UNDER 9 regionaal - zwart
FC Borght-Humbeek B - KFC MEISE C, aftrap 10u45
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 7 regionaal - groen
KFC Strombeek - KFC MEISE A, aftrap 11u15
Adres: Piereman, Ringlaan 21 te 1853 Strombeek

UNDER 7 regionaal - wit 1
FC Borght-Humbeek B - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 6 regionaal
Vriendschappelijk
VC Groot-Dilbeek - KFC MEISE, aftrap 16u (synth)
Adres: Roelandsveldstadion, Sportlaan 24 te 1700 Dilbeek


ZONDAG 10 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 15 regionaal - zwart
KFC MEISE C – SK Steenhuffel B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 15 regionaal - wit
KFC MEISE B – Boka United B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

FANION A
KFC MEISE A – FC Borght-Humbeek A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 13 regionaal - wit
KSC Grimbergen C - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen

UNDER 12 regionaal - wit
Vriendschappelijk
FC Ramsdonk - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk

TORNOOIEN
UNDER 7
F.Y.T.A Champions Cup
Aftrap vanaf 9u tot 10u30
Adres: Sporthal Hazenweide, Tulpenstraat te 1800 Vilvoorde


ZATERDAG 16 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 12 provinciaal - groen
Vriendschappelijk
KFC MEISE A – KSC Grimbergen (IP), aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – KVC Haacht, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – SV Kobbegem, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KFC Haren A - KFC MEISE C, aftrap 19u (synth)
Adres: Sporthalstraat 21 te 1130 Haren

UNDER 17 provinciaal - groen
KHO Huizingen - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Sportstadion O. Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

TORNOOIEN
UNDER 6
F.Y.T.A Champions Cup
Aftrap vanaf 13u tot 18u
Adres: Sporthal Hazenweide, Tulpenstraat te 1800 Vilvoorde

UNDER 8
5de Indoortornooi KSC Grimbergen
Aftrap vanaf 13u tot 19u
Adres: Zaal J. Vertommen, Grote Winkellaan 101 te 1853 Strombeek-Bever


ZONDAG 17 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – HO Veltem A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5

TORNOOIEN
UNDER 8 + UNDER 9
2de Indoor Wintertornooi KFC Meise
Aftrap vanaf 14u30 tot 17u30
Adres: Sporthal Meise - Willy Vandenberghecentrum, Brusselsesteenweg 71A te 1860 Meise

UNDER 12
Wintertornooi Nielse SV
Aftrap vanaf 13u tot 18u40
Adres: Terreinen Nielse SV, Boomsestraat te 2845 Niel


DONDERDAG 21 DECEMBER 2017
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Vriendschappelijk
KCS Machelen A - KFC MEISE A, aftrap 20u (synth)
Adres: Bosveld, Heirbaan 9 te 1830 Machelen

FANION B
Vriendschappelijk
KCS Machelen B - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: Bosveld, Heirbaan 9 te 1830 Machelen


ZATERDAG 23 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KFC MEISE C – VC Bertem-Leefdaal B, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1


DINSDAG 26 DECEMBER 2017
TORNOOIEN
UNDER 15
2de Zaalvoetbaltornooi K. Olympia S.C. Wijgmaal - Dag 1
Aftrap vanaf 9u tot 17u30
Adres: Sporthal Redingenhof, Redingenstraat 90 3000 Leuven


WOENSDAG 27 DECEMBER 2017
TORNOOIEN
UNDER 10
2de Indoor Wintertornooi KFC Meise
Aftrap vanaf 9u30 tot 12u30
Adres: Sportschuur Wolvertem, Populierenlaan 20 te 1861 Meise

UNDER 11
2de Indoor Wintertornooi KFC Meise
Aftrap vanaf 13u30 tot 16u30
Adres: Sportschuur Wolvertem, Populierenlaan 20 te 1861 Meise

UNDER 15
2de Zaalvoetbaltornooi K. Olympia S.C. Wijgmaal - Dag 2
Aftrap vanaf 9u tot 20u
Adres: Sporthal Redingenhof, Redingenstraat 90 3000 Leuven


VRIJDAG 5 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Vriendschappelijk
KFC MEISE A – K.S.K.L. Ternat A, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE, aftrap 20u (synth)
Adres: Molenkouter, Steenweg op Vilvoorde te 17450 Opwijk


ZATERDAG 6 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17 provinciaal - groen
KFC MEISE A – HO Veltem A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 15 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
Vriendschappelijk
KFC MEISE B – Ritterklub Jette A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE C – K. Steenokkerzeel VO B, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 2

TORNOOIEN
UNDER 10
Mallywood Indoorcup 2018 - KFC Malderen
Aftrap vanaf 14u tot 19u
Adres: Sporthal Verma, Opdorpstraat 2 te 1840 Londerzeel


VRIJDAG 12 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – FC Ramsdonk A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 13 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal - groen
KFC MEISE A – KSC Grimbergen A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 10 regionaal - wit
KFC MEISE B – KVK Wemmel C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – KSC Grimbergen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13 regionaal - wit
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 7 regionaal - wit 1
KFC MEISE B – KSC Grimbergen B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 9 regionaal - zwart
KFC MEISE C – KVC Asse-Terheide A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 12 regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Avenir Lembeek, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 17 regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – KV Tervuren-Duisburg, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – Zemst Sport, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
Eendr.Hekelgem B - KFC MEISE A, aftrap 16u30
Adres: Bellekouter, Bellestraat 99 te 1790 Affligem

UNDER 17 provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 10u30
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 15 provinciaal - groen
Boka United A - KFC MEISE A, aftrap 15u45 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 15 regionaal - wit
Sint-Jozef Londerzeel - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Stuikbergstraat 49 te 1840 Londerzeel

UNDER 15 regionaal - zwart
KFC Eppegem C - KFC MEISE C, aftrap 14u30
Adres: Den Dries, Waterleestweg 2 te 1980 Eppegem

UNDER 13 provinciaal - groen
Juve Mollem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 11 provinciaal - groen
KV Zuun A - KFC MEISE A, aftrap 11u30 (synth)
Adres: G. Bosmansstadion, Petrus Basteleusstraat te 1600 Sint-Pieters-Leeuw

UNDER 11 regionaal - wit 2
Eendr.Mazenzele Opwijk B - KFC MEISE C, aftrap 12u30
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 9 provinciaal - groen
HO Bierbeek A - KFC MEISE A, aftrap 10u (synth)
Adres: Wijnenberg 1 te 3360 Bierbeek

UNDER 9 provinciaal - wit
HO Bierbeek B - KFC MEISE B, aftrap 10u (synth)
Adres: Wijnenberg 1 te 3360 Bierbeek

UNDER 8 provinciaal - groen
KV Zuun A - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: G. Bosmansstadion, Petrus Basteleusstraat te 1600 Sint-Pieters-Leeuw

UNDER 8 provinciaal - wit
KV Zuun B - KFC MEISE B, aftrap 13u (synth)
Adres: G. Bosmansstadion, Petrus Basteleusstraat te 1600 Sint-Pieters-Leeuw


ZONDAG 14 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5

UNDER 11 regionaal - wit 1
KFC MEISE B – Ritterklub Jette B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

FANION A
KFC MEISE A – KFC Strombeek, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 12 provinciaal - groen
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Molenkouter, Steenweg op Vilvoorde te 1745 Opwijk

Een overzicht van alle tornooien waarvoor ingeschreven met de nodige informatie vind je via deze link op onze eigen website.

Bekijk hier de laatste update van de speelkalender !