Voorbije week

alt


WOENSDAG 31 JULI 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – Sint-Jozef Londerzeel, aftrap 19u30 terrein 2 (synth) 
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 8, ref 1


DONDERDAG 1 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION B
Oefenwedstrijd
KFC MEISE B – FC Ramsdonk, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 4 + 9, bezoekers 8, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
Merchtem United - KFC MEISE B, aftrap 20u
Adres: Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem


ZATERDAG 3 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Beker van Brabant
KFC MEISE A – HO Veltem A, aftrap 19u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 8, ref 1

FANION B
Wedstrijd programma B-ploegen
KFC MEISE B – KFC Rhodienne-De Hoek B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 4 + 9, bezoekers 5, ref 2


DINSDAG 6 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – Toekomst Relegem, aftrap 20u terrein 2
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 8, ref 1


DONDERDAG 8 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – Rapid Leest, aftrap 19u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 8, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Ritterklub VSV Jette - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: Heymbosch, J.J. Crocqlaan 1 te 1090 Jette


ZONDAG 11 AUGUSTUS 2019
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Beker van Brabant
KFC Herent A - KFC MEISE A, aftrap 16u (synth)
Adres: De Kempen, Mechelsesteenweg 634 te 3020 Herent

FANION B
Wedstrijd programma B-ploegen
FC Galmaarden B - KFC MEISE B, aftrap 18u
Adres: Stationstraat te 1570 Galmaarden


WOENSDAG 14 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – K. Hoger Op Wolvertem Merchtem, aftrap 19u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1


DONDERDAG 15 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION B
Oefenwedstrijd
KFC MEISE B – SK Steenhuffel B, aftrap 19u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 4 + 9, bezoekers 5 + 8, ref 1


ZATERDAG 17 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17A provinciaal - groen
Vriendschappelijk
KFC MEISE A – KFC Eppegem A, aftrap 16u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 2

FANION A
Beker van Brabant
KFC MEISE A – KFC Wambeek Ternat A, aftrap 19u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1

FANION B
Wedstrijd programma B-ploegen
KFC MEISE B – FC Herne B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 9, bezoekers 4, ref 2


DONDERDAG 22 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – K.O.V.C. Sterrebeek, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
FC Borght Humbeek - KFC MEISE B, aftrap 20u
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek


ZATERDAG 24 AUGUSTUS 2019
TORNOOIEN
UNDER 6
Lindemans Cup - SK Vlezenbeek
Aftrap vanaf 10u tot 13u20
Adres: Inkendaelstraat te 1602 Vlezenbeek

UNDER 8
13de VCBL-jeugdtornooi - VC Bertem-Leefdaal
Aftrap vanaf 9u tot 11u50
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 9
38ste Jeugdtornooi KHO Huizingen
Aftrap vanaf 13u50 tot 16u15
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 10
Tornooi FC Zemst U10
Aftrap vanaf 14u30 tot 17u50
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 11
Tornooi Stefaan Note - KV Tervuren-Duisburg
Aftrap vanaf 15u40 tot 19u30
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 12
Tornooi - Rangers Opdorp
Aftrap vanaf 15u30 tot 20u
Adres: Frans Moyens Stadion II, Damstraat te 9255 Opdorp

UNDER 15
30ste Herdenkingstornooi J. Brugghemans - FC Ramsdonk
Aftrap vanaf 10u tot 13u30
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk

UNDER 17
Tornooi - KFC Lennik
Aftrap vanaf 9u tot 12u35
Adres: Processiestraat te 1750 Lennik


ZONDAG 25 AUGUSTUS 2019
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Beker van Brabant
FC Herne A - KFC MEISE A, aftrap 16u (synth)
Adres: Hernekouter te 1540 Herne

FANION B
Wedstrijd programma B-ploegen
VK Borchtlombeek B - KFC MEISE B, aftrap 16u
Adres: De Klei, Kleistraat 19 te 1761 Borchtlombeek

TORNOOIEN
UNDER 7 regionaal
Tornooi - Rangers Opdorp
Aftrap vanaf 10u tot 13u
Adres: Frans Moyens Stadion II, Damstraat te 9255 Opdorp

UNDER 13
Emo Van de Velde Jeugdcup 2019 - Memorial Thomas Suys - Eendr.Mazenzele Opwijk
Aftrap vanaf 14u30 tot 18u30
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk


START COMPETITIE 2019 - 2020

VRIJDAG 30 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – VK Weerde, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
Sint-Jozef Londerzeel A - KFC MEISE A, aftrap 20u (synth)
Adres: Stuikbergstraat 49 te 1840 Londerzeel


ZATERDAG 31 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – KSC Grimbergen, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Diest A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KFC Diest B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVK Wemmel A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVK Wemmel A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 2

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – VC Bertem-Leefdaal A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE C – FC Borght-Humbeek C, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
FC Strombeek 1932 - KFC MEISE B, aftrap 19u
Adres: De Singel, Singel 65 te 1853 Strombeek

UNDER 15B regionaal - wit
Zemst Sport B - KFC MEISE B, aftrap 13u (synth)
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 13B regionaal - wit
FC Herne A - KFC MEISE B, aftrap 13u (synth)
Adres: Hernekouter te 1540 Herne

UNDER 12B regionaal - wit
Zemst Sport B - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 11B regionaal - wit
FC Peutie - KFC MEISE B, aftrap 11u (synth)
Adres: Wijk Vijfhoek, Aarschotsestraat - Bosweg te 1800 Peutie

UNDER 10B regionaal - wit
SK Laar - KFC MEISE B, aftrap 10u
Adres: Kerremansheide 99 te 1980 Zemst

UNDER 9A provinciaal - groen
VC Bertem-Leefdaal A - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 9B provinciaal - wit
VC Bertem-Leefdaal B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 6 regionaal
FC Ramsdonk - KFC MEISE, aftrap 12u
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk


ZONDAG 1 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Lennik A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVK Wemmel A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
KSC Grimbergen - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Prinsenbosstadion, Pastoor Woutersstraat te 1850 Grimbergen


VRIJDAG 6 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – FC Borght-Humbeek B, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
HO Wolvertem Merchtem B - KFC MEISE C, aftrap 20u30
Adres: F.Lathouwersstadion, Veilinglaan 66 te 1861 Wolvertem

UNDER 21
Oud-Heverlee Leuven B - KFC MEISE, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Jeugdcomplex Bruineveld, Domeinstraat 61 te 3010 Kessel-Lo


ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10B regionaal - wit
KFC MEISE B – SK Nossegem, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Borght-Humbeek A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – HO Wolvertem Merchtem A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KVC Haacht B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Schepdaal, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – Asse-Zellik 2002 B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – K.Delta Londerzeel B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC Wezenbeek - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: Gemeentelijk Stadion, Sportpleinstraat 20 te 1970 Wezenbeek-Oppem

UNDER 17A provinciaal - groen
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 17u15 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 17B regionaal - wit
KFC Wambeek Ternat B - KFC MEISE B, aftrap 18u
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 15A provinciaal - groen
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Molenkouter, Steenweg op Vilvoorde te 1745 Opwijk

UNDER 13A provinciaal - groen
RWL Sport - KFC MEISE A, aftrap 14u15
Adres: Terrein Wolfdonk Sport, Volkensvoortstraat 58 te 3201 Langdorp

UNDER 12A provinciaal - groen
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 10A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – HO Bierbeek A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 11A provinciaal - groen
KFC Wambeek Ternat A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 7 regionaal
KSK Londerzeel A - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel


VRIJDAG 13 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – FC Kapelle o/d Bos A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 14 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – Infinity FC Vilvoorde B, aftrap 9u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KV Tervuren-Duisburg B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Perk B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – KSK Londerzeel, aftrap 11u15 terrein 1
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 10B regionaal - wit
KFC MEISE B – Oud-Heverlee Leuven D, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Houtem-Oplinter, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – Olympic Anderlecht B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – Ritterklub Jette A, aftrap 13u terrein 1
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – Boka United B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – KAC Betekom, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE C – K.Steenokkerzeel VO, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KSK Londerzeel B - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel

UNDER 17A provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 12u
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 15A provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 17u (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 10A provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 9A provinciaal - groen
KVK Wemmel A - KFC MEISE A, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 9B provinciaal - groen
KVK Wemmel B - KFC MEISE B, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel


ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Schepdaal, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Sporting Kampenhout - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Sportcentrum, Zeypestraat 26a te 1910 Kampenhout

FANION B
KVC Asse-Terheide B - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Groenstraat te 1730 Asse


VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – Leeuwkens Teralfene, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KSK Londerzeel C - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel

UNDER 21
HO Veltem - KFC MEISE, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Ivo Van Damme, Overstraat te 3020 Veltem-Beisem


ZATERDAG 21 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVK Tienen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KVK Tienen B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – KVK Wemmel B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
Vilvoorde City - KFC MEISE B, aftrap 18u (synth)
Adres: Stadion 3 Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 te 1800 Vilvoorde

UNDER 15B regionaal - wit
HO Wolvertem Merchtem B - KFC MEISE B, aftrap 15u15 (synth)
Adres: Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem

UNDER 13A provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 12u30
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 13B regionaal - wit
SK Oetingen VC - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Jean Paternoster, Kerkplein 12 te 1755 Oetingen

UNDER 12A provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 12u30
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 12B regionaal - wit
KFC Haren - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Sporthalstraat 21 te 1130 Haren

UNDER 11B regionaal - wit
Infinity FC Vilvoorde B - KFC MEISE B, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Stadion 3 Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 te 1800 Vilvoorde

UNDER 10B regionaal - wit
KNV Keerbergen B - KFC MEISE B, aftrap 12u
Adres: Lupinenweg 7 te 3140 Keerbergen

UNDER 8A provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 8B provinciaal - wit
KVC Haacht A B - KFC MEISE B, aftrap 11u
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 7 regionaal
KFC Eppegem A - KFC MEISE, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Den Dries, Waterleestweg 2 te 1980 Eppegem

UNDER 6 regionaal
Infinity FC Vilvoorde A - KFC MEISE, aftrap 11u (synth)
Adres: Stadion 3 Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 te 1800 Vilvoorde


ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – Leeuwkens Teralfene, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

FANION A
KFC MEISE A – KFC Rhodienne-De Hoek A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5


VRIJDAG 27 SEPTEMBER 2019
UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC Wambeek Ternat A - KFC MEISE A, aftrap 20u (synth)
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek


ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – SK Laar, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – Zemst Sport B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – Eendr.Mazenzele Opwijk C, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 10B regionaal - wit
KFC MEISE B – Zemst Sport B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Wambeek Ternat C, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – T.Relegem, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – VC Houtem-Oplinter, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
VK Liedekerke B - KFC MEISE B, aftrap 18u
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 17A provinciaal - groen
VC Bertem-Leefdaal A - KFC MEISE A, aftrap 16u (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 17B regionaal - wit
Ritterklub Jette A - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Heymbosch, J.J.Crocqlaan 1 te 1090 Jette

UNDER 15A provinciaal - groen
VK Liedekerke A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 13A provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Sportstadion O. Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 12B regionaal - wit
Vriendschappelijk
VC Bertem-Leefdaal - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 11A provinciaal - groen
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 15u30 (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 10A provinciaal - groen
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 11u
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 9A provinciaal - groen
Diegem Sport A - KFC MEISE A, aftrap 13u15
Adres: Jeugdcomplex Diegem, Kosterstraat 70 te 1831 Diegem

UNDER 9B provinciaal - groen
Diegem Sport B - KFC MEISE B, aftrap 13u15
Adres: Jeugdcomplex Diegem, Kosterstraat 70 te 1831 Diegem

UNDER 8A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 8B provinciaal - groen
FC Beigem B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
SC Out-Hoegaarden A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: De Struysvogel, Tiensestraat 43 te 3320 Hoegaarden


VRIJDAG 4 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – K.Delta Londerzeel, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
Olympic Anderlecht - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Stadion J. Rousseau, Itterbeekselaan 580 te 1070 Anderlecht


ZATERDAG 5 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Houtem-Oplinter A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – VC Houtem-Oplinter B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Sp.Rotselaar A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – Sp.Rotselaar B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – K.St.Haasrode A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Bertem-Leefdaal A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – SAJ Mollem VW A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – EMI Essene, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
Zemst Sport - KFC MEISE B, aftrap 17u (synth)
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 21
SC Out-Hoegaarden - KFC MEISE, aftrap 19u (synth)
Adres: De Struysvogel, Tiensestraat 43 te 3320 Hoegaarden

UNDER 15B regionaal - wit
SK Laar - KFC MEISE B, aftrap 12u
Adres: Kerremansheide 99 te 1980 Zemst

UNDER 12B regionaal - wit
FC Kapelle o/d Bos - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Karel Symonsstadion, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-Op-Den-Bos

UNDER 11B regionaal - wit
K.Diegem sport B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Jeugdcomplex Diegem, Kosterstraat 70 te 1831 Diegem

UNDER 10B regionaal - wit
KFC Haren - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Sporthalstraat 21 te 1130 Haren

UNDER 6 regionaal
FC Strombeek 1932 - KFC MEISE, aftrap 10u30
Adres: Piereman, Ringlaan 21 te 1853 Strombeek-Bever


ZONDAG 6 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VK Liedekerke A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VK Liedekerke A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5

FANION A
KFC MEISE A – OHR Huldenberg A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 13B regionaal - wit
KSC Grimbergen C - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Jeugdcomplex Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen

UNDER 7 regionaal
FC Borght-Humbeek A - KFC MEISE, aftrap 11u15
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek


VRIJDAG 11 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – SK Steenhuffel A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 12 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – Zemst Sport B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – KCS Machelen B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – FC Borght-Humbeek A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 10B regionaal - wit
KFC MEISE B – KRC Boortmeerbeek, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Avenir Lembeek B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – SAJ Mollem VW B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
FC Melsbroek A - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: De Wylder, Wylder 12 te 1820 Melsbroek

VETERANEN
FC Kapelle o/d Bos C - KFC MEISE C, aftrap 15u
Adres: Karel Symonsstadion, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-Op-Den-Bos

UNDER 17A provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 17B regionaal - wit
Eendr.Hekelgem - KFC MEISE B, aftrap 12u
Adres: Bellekouter, Bellestraat 99 te 1790 Affligem

UNDER 12A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 11A provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 11u15
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 10A provinciaal - groen
SAJ Mollem VW A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 8A provinciaal - groen
K.Stormvogels Haasrode A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Kartuizerstraat 2 te 3052 Blanden

UNDER 8B provinciaal - groen
K.Stormvogels Haasrode B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Kartuizerstraat 2 te 3052 Blanden


ZONDAG 13 OKTOBER 2019
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 14u30
Adres: Berg van Termunt, Leuvensesteenweg te 3080 Tervuren

FANION B
K.Delta Londerzeel B - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Meerstraat 268 te 1840 Londerzeel

UNDER 15A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


VRIJDAG 18 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – FC Perk, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
SAJ Mollem Vw A - KFC MEISE A, aftrap 20u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem


ZATERDAG 19 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – FC Ramsdonk, aftrap 11u15 terrein 2 (synth>
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Bertem-Leefdaal A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – VC Bertem-Leefdaal B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 10B regionaal - wit
KFC MEISE B – SK Laar, aftrap 11u15 terrein 3
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – Zemst Sport B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Herne A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – Zemst Sport B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE C – KFC Rhodienne-De Hoek C, aftrap 15u terrein 3
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – KVC Haacht, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – Merchtem United, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
K.F.C. Lennik A - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Processiestraat te 1750 Lennik

UNDER 15A provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 10u
Adres: Sportstadion O. Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 13A provinciaal - groen
FC Beigem - KFC MEISE A, aftrap 11u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 12A provinciaal - groen
KVK Wemmel A - KFC MEISE A, aftrap 15u30 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 11A provinciaal - groen
KVK Wemmel A - KFC MEISE A, aftrap 13u30
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 10A provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 8A provinciaal - groen
KFC Diest A - KFC MEISE A, aftrap 10u
Adres: Tiensesteenweg 11 te 3390 Sint-Joris-Winge

UNDER 8B provinciaal - groen
KFC Diest B - KFC MEISE B, aftrap 12u30
Adres: Jeugdcomplex Berkenhof, Turnhoutsebaan 119 te 3294 Molenstede


ZONDAG 20 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – VV Kester-Gooik A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17A provinciaal - groen
KVK Wemmel A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel


WOENSDAG 23 OKTOBER 2019
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 9A provinciaal - groen
Vriendschappelijk
KSK Londerzeel - KFC MEISE A, aftrap 18u (synth
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel


VRIJDAG 25 OKTOBER 2019
UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
FC Borght-Humbeek A - KFC MEISE B, aftrap 20u30
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

VETERANEN
SAJ Mollem VW B - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem


ZATERDAG 26 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – KSK Londerzeel A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – RWL.Sport, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21 provinciaal
SAJ Mollem VW - KFC MEISE, aftrap 17u15 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 15B regionaal - wit
K.Delta Londerzeel B - KFC MEISE B, aftrap 12u45
Adres: Meerstraat 268 te 1840 Londerzeel

UNDER 13B regionaal - wit
Asse-Zellik 2002 B - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 12B regionaal - wit
FC Schepdaal - KFC MEISE B, aftrap 11u (synth)
Adres: Caerenberghveld, Kerkhofstraat te 1703 Schepdaal

UNDER 11B regionaal - wit
FC Borght-Humbeek A - KFC MEISE B, aftrap 10u
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 10B regionaal - wit
SK Nossegem - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Melsbroekstraat te 1930 Nossegem

UNDER 9A provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 9B provinciaal - wit
KVC Haacht B - KFC MEISE B, aftrap 11u
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 6 regionaal
HO Wolvertem Merchtem B - KFC MEISE, aftrap 11u15 (synth)
Adres: F.Lathouwersstadion, Veilinglaan 66 te 1861 Wolvertem


ZONDAG 27 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Wambeek Ternat B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Wambeek Ternat A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
SC Aarschot A - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Laaksite, Grote Laakweg 29 te 3200 Aarschot

FANION B
VC Den Boskant Peizegem - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Sportcentrum De Block, Processiebaan 7A te 1785 Merchtem


VRIJDAG 1 NOVEMBER 2019
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21 provinciaal
Eendr.Mazenzele Opwijk - KFC MEISE, aftrap 20u (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

TORNOOIEN
UNDER 8A provinciaal - groen
Footline Cup - K.HO Wolvertem Merchtem
Aftrap vanaf 9u15 tot 11u40
Adres: Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem

UNDER 9A provinciaal - groen
Footline Cup - K.HO Wolvertem Merchtem
Aftrap vanaf 14u30 tot 17u50
Adres: Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem


ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVK Wemmel A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KVK Wemmel B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KFC Haren B - KFC MEISE C, aftrap 19u (synth)
Adres: Sporthalstraat 21 te 1130 Haren

UNDER 15B regionaal - wit
BoKa United B - KFC MEISE B, aftrap 13u30 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 13A provinciaal - groen
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 13B regionaal - wit
Ritterklub Jette A - KFC MEISE B, aftrap 10u30 (synth)
Adres: Heymbosch, J.J. Crocqlaan 1 te 1090 Jette

UNDER 12A provinciaal - groen
VC Houtem-Oplinter - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Bunsbeekstraat te 3300 Tienen

UNDER 11B regionaal - wit
FC Perk B - KFC MEISE B, aftrap 14u
Adres: De Ribaucour, Kerkdreef te 1820 Perk

UNDER 10B regionaal - wit
Oud-Heverlee Leuven D - KFC MEISE B, aftrap 15u (synth)
Adres: Jeugdcomplex Bruineveld, Domeinstraat 61 te 3010 Kessel-Lo

UNDER 8A provinciaal - groen
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 8B provinciaal - wit
KV Tervuren-Duisburg B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 6 regionaal
KSK Londerzeel - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel


ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
FC Schepdaal - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Caerenberghveld, Kerkhofstraat te 1703 Schepdaal

UNDER 12B regionaal - wit
Olympic Anderlecht B - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Stadion J. Rousseau, Itterbeekselaan 580 te 1070 Anderlecht


VRIJDAG 8 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – Infinity FC Vilvoorde, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
Eendr.Hekelgem - KFC MEISE A, aftrap 20u
Adres: Bellekouter, Bellestraat 99 te 1790 Affligem


ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – KFC Eppegem A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KVC Haacht B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – Infinity FC Vilvoorde B, aftrap 9u30 terrein 3
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – Infinity FC Vilvoorde A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 10B regionaal - wit
KFC MEISE B – KNV Keerbergen B, aftrap 11u15 terrein 3
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Haren, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – SK Oetingen VC, aftrap 13u terrein 3
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – HO Wolvertem Merchtem B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – BoKa United A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – Eendr.Hekelgem B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17A provinciaal - groen
BoKa United - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 17B regionaal - wit
Leeuwkens Teralfene - KFC MEISE B, aftrap 14u30 (synth)
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

UNDER 15A provinciaal - groen
BoKa United A - KFC MEISE A, aftrap 13u15 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 10A provinciaal - groen
BoKa United A - KFC MEISE A, aftrap 17u15 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle


ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – VC Bertem-Leefdaal A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 11A provinciaal - groen
BoKa United - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 9A provinciaal - groen
KVK Tienen A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Bergéstadion, Bergevest 12 te 3300 Tienen

UNDER 9B provinciaal - wit
KVK Tienen B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Bergéstadion, Bergevest 12 te 3300 Tienen


VRIJDAG 15 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – SAJ Mollem VW A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KFC Haren C - KFC MEISE C, aftrap 20u (synth)
Adres: Sporthalstraat 21 te 1130 Haren


ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – K.Diegem Sport A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – K.Diegem Sport B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 12A provinciaal - groen
Vriendschappelijk
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 11u15 terrein 3
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12B regionaal - wit
Vriendschappelijk
KFC MEISE B – VC Bertem-Leefdaal B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VK Liedekerke A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 15u30 terrein 3
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Bertem-Leefdaal A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Leeuwkens Teralfene B - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

ZATERDAGRESERVEN B
KVC Sterrebeek - KFC MEISE B, aftrap 18u30 (synth)
Adres: Het Zeen, Zeenstraat 203A te 1933 Sterrebeek

UNDER 15B regionaal - wit
T.Relegem - KFC MEISE B, aftrap 11u30
Adres: PIVO, Poverstraat te 1731 Relegem

UNDER 13B regionaal - wit
KFC Wambeek Ternat C - KFC MEISE B, aftrap 13u30 (synth)
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 11B regionaal - wit
Zemst Sportief B - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 10B regionaal - wit
Zemst Sportief B - KFC MEISE B, aftrap 14u 
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 7 regionaal
SK Laar - KFC MEISE, aftrap 9u30
Adres: Kerremansheide 99 te 1980 Zemst

UNDER 6 regionaal
Eendr.Mazenzele Opwijk C - KFC MEISE, aftrap 15u30 (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk


ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – Ritterklub Jette A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
KV Woluwe-Zaventem A - KFC MEISE A, aftrap 14u30
Adres: Gemeentelijk Sportstadion, Quinkenstraat z/n te 1930 Zaventem


VRIJDAG 22 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – FC Ramsdonk A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – FC Borght-Humbeek A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – K.Diegem Sport B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – KSC Grimbergen C, aftrap 10u terrein 3
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – FC Strombeek, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 10B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Haren, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Kapelle o/d Bos, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – SK Laar A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – Sp.Rotselaar, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE C – Ritterklub Jette A, aftrap 19u terrein 3
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – SK Steenhuffel B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 15A provinciaal - groen
SAJ Mollem VW A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 13A provinciaal - groen
K.St.Haasrode A - KFC MEISE A, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Kartuizerstraat 2 te 3052 Blanden

UNDER 12A provinciaal - groen
VC Bertem-Leefdaal A - KFC MEISE A, aftrap 13u15
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 11A provinciaal - groen
VK Liedekerke A - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 10A provinciaal - groen
VK Liedekerke A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 9A provinciaal - groen
Sp.Rotselaar A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Ter Heide, Torenstraat 115 te 3110 Rotselaar

UNDER 9B provinciaal - wit
Sp.Rotselaar B - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Ter Heide, Torenstraat 115 te 3110 Rotselaar

UNDER 8A provinciaal - groen
VC Houtem-Oplinter A - KFC MEISE A, aftrap 13u
Adres: Ganzendries, Kummenveld z/n te 3300 Oplinter

UNDER 8B provinciaal - groen
VC Houtem-Oplinter B - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Ganzendries, Kummenveld z/n te 3300 Oplinter


ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – VK Liedekerke A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


VRIJDAG 29 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – FC Schepdaal A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
VC Groot-Dilbeek B - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Roelandsveldstadion, Sportlaan 24 te 1700 Dilbeek

UNDER 21 provinciaal
RWL Sport - KFC MEISE, aftrap 20u
Adres: Cmp. Wolfsdonk Sport, Volkensvoortstraat 58 te 3201 Langdorp


ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 13A provinciaal - groen
Vriendschappelijk
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – K.St.Haasrode A, aftrap 12u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – K.St.Haasrode B, aftrap 12u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC Diest - KFC MEISE A, aftrap 19u30
Adres: Warandestadion, Omer Van Audenhovenlaan z/n te 3290 Diest

ZATERDAGRESERVEN B
KFC Malderen - KFC MEISE B, aftrap 20u
Adres: Steenhuffelstraat 12 te 1840 Malderen

UNDER 13B regionaal - wit
SAJ Mollem VW B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 12B regionaal - wit
KFC Avenir Lembeek B - KFC MEISE B, aftrap 12u (synth)
Adres: Karenberg, Prinsenbos te 1502 Lembeek

UNDER 11B regionaal - wit
KCS Machelen B - KFC MEISE B, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Bosveld, Heirbaan 9 te 1830 Machelen

UNDER 10B regionaal - wit
KRC Boortmeerbeek - KFC MEISE B, aftrap 10u45
Adres: Meerbemdweg 1 te 3190 Boortmeerbeek

UNDER 7 regionaal
Zemst Sport B - KFC MEISE, aftrap 9u30
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst


ZONDAG 1 DECEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – Eendr.Hekelgem, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – SAJ Mollem VW A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
FC Kapelle o/d Bos - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Karel Symons, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-Op-Den-Bos

UNDER 6 regionaal
FC Borght-Humbeek A - KFC MEISE, aftrap 11u15
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek


VRIJDAG 6 DECEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – Sint-Jozef Londerzeel A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 15A provinciaal
Vriendschappelijk
KFC MEISE A – FC Ramsdonk, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – Ritterklub Jette B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
VK Weerde - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Galgenberg z/n te 1982 Weerde

VETERANEN
FC Borght-Humbeek C - KFC MEISE C, aftrap 14u30
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 21 provinciaal
VC Bertem-Leefdaal A - KFC MEISE, aftrap 17u15 (synth)
Adres: Cmp. St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 10B regionaal - wit
Vriendschappelijk
KRC Boortmeerbeek - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Meerbemdweg 1 te 3190 Boortmeerbeek


ZONDAG 8 DECEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – FC Melsbroek A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5


VRIJDAG 13 DECEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
Vriendschappelijk
KFC MEISE B – SK Steenhuffel A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE A – KFC Wambeek Ternat, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE C – KVK Wemmel, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Asse-Zellik 2002 B - KFC MEISE B, aftrap 19u30 (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 15A provinciaal - groen
Vriendschappelijk
SK Leeuw - KFC MEISE A, aftrap 11u15
Adres: Lotstraat 10 te 1600 Sint-Pieters-Leeuw


ZONDAG 15 DECEMBER 2019
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
FC Borght-Humbeek A - KFC MEISE A, aftrap 14u30
Adres: Populierendallaan 111 te 1850 Grimbergen


VRIJDAG 20 DECEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KFC MEISE C – Ritterklub Jette B, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
TORNOOIEN
UNDER 15A provinciaal - groen
4de Indoor Wintertornooi KFC Meise
Aftrap vanaf 9u30 tot 12u50
Adres: Sportschuur, Populierenlaan 20 te 1861 Meise (Wolvertem)

UNDER 17A provinciaal - groen
4de Indoor Wintertornooi KFC Meise
Aftrap vanaf 13u25 tot 16u45
Adres: Sportschuur, Populierenlaan 20 te 1861 Meise (Wolvertem)


MAANDAG 23 DECEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – K. Londerzeel S.K., aftrap 19u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5


ZATERDAG 28 DECEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION B
Oefenwedstrijd
KFC MEISE B – FC Perk B, aftrap 14u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 1

TORNOOIEN
UNDER 6 regionaal
Prosoccerdata Indoor Cup Asse-Zellik
Aftrap vanaf 9u30 tot 11u30
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse


ZONDAG 29 DECEMBER 2019
TORNOOIEN
UNDER 9 provinciaal
Prosoccerdata Indoor Cup Asse-Zellik
Aftrap vanaf 11u40 tot 14u30
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 11A provinciaal
Prosoccerdata Indoor Cup Asse-Zellik
Aftrap vanaf 14u50 tot 17u40
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse


VRIJDAG 3 JANUARI 2020
TORNOOIEN
UNDER 12 provinciaal
Indoortornooi - KFC Malderen
Aftrap vanaf 16u tot 18u15
Adres: Opdorpstraat 2 te Malderen


ZATERDAG 4 JANUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE C – KFC Haren B, aftrap 19u terrein 3
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – FC Strombeek 1932, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 1


ZONDAG 5 JANUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – KSC Grimbergen A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5


VRIJDAG 10 JANUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – KFC Wezenbeek, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 11 JANUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – Asse-Zellik 2002 B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – SC Out-Hoegaarden A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Oud-Heverlee Leuven A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE C – K.H.O. Wolvertem Merchtem B, aftrap 19u00 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
HO Bierbeek A - KFC MEISE A, aftrap 20u (synth)
Adres: Wijnenberg 1 te 3360 Bierbeek

FANION B
Eendr.Mazenzele Opwijk B - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: Steenweg op Vilvoorde te 1745 Opwijk

ZATERDAGRESERVEN A
FC Borght-Humbeek B - KFC MEISE A, aftrap 17u
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 15B regionaal - wit
ERC Hoeilaart A - KFC MEISE B, aftrap 14u30 (synth)
Adres: Kapelstraat te 1560 Hoeilaart

UNDER 13B regionaal - wit
KCVV Elewijt - KFC MEISE B, aftrap 14u
Adres: Driesstraat te 1982 Elewijt

UNDER 12B regionaal - wit
KFC Malderen - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Steenhuffelstraat 12 te 1840 Malderen

UNDER 11B regionaal - wit
SAJ Mollem Vw B - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 7 regionaal
RC Butsel A - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Kerkomsesteenweg 49 te 3370 Boutersem

UNDER 6 regionaal
FC Strombeek 1932 - KFC MEISE, aftrap 10u30
Adres: Piereman, Ringlaan 21 te 1853 Strombeek-Bever


ZONDAG 12 JANUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – Infinity FC Vilvoorde, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Diest, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4


VRIJDAG 17 JANUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – KSK Londerzeel B, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
K.Steenokkerzeel VO - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Den Dam, Damlaan te 1820 Steenokkerzeel


ZATERDAG 18 JANUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – Ritterklub Jette B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – FC Borght-Humbeek B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – Vilvoorde City, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – Vilvoorde City, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – Vilvoorde City, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – KVC Asse-Terheide B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
FC Kapelle o/d Bos A - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Karel Symonsstadion, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-Op-Den-Bos

UNDER 21 provinciaal
KAC Betekom - KFC MEISE, aftrap 15u (synth)
Adres: Grote Baan te 3130 Betekom

UNDER 17A provinciaal - groen
SAJ Mollem Vw A - KFC MEISE A, aftrap 11u45 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 15A provinciaal - groen
SAJ Mollem Vw A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 13A provinciaal - groen
VK Liedekerke - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 12A provinciaal - groen
VC Bertem-Leefdaal A - KFC MEISE A, aftrap 14u30
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 11A provinciaal - groen
SAJ Mollem Vw A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 10A provinciaal - groen
SAJ Mollem Vw A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 9A provinciaal - groen
SAJ Mollem Vw A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 9B provinciaal - groen
SAJ Mollem Vw B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 8A provinciaal - groen
SC Out-Hoegaarden A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Struysvogel, Tiensestraat 43 te 3320 Hoegaarden

UNDER 8B provinciaal - wit
SC Out-Hoegaarden B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Struysvogel, Tiensestraat 43 te 3320 Hoegaarden


ZONDAG 19 JANUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – Sporting Kampenhout, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
FC Beigem B - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


VRIJDAG 24 JANUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – Vilvoorde City, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 25 JANUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – KVC Haacht A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – VK Liedekerke B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – KCS Machelen B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – K.Diegem Sport C, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – KCS Machelen A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – HO Veltem, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE C – KSK Londerzeel C, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
Leeuwkens Teralfene - KFC MEISE A, aftrap 17u (synth)
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

UNDER 15A provinciaal - groen
VC Houtem-Oplinter A - KFC MEISE A, aftrap 13u
Adres: Bunsbeekstraat te 3300 Tienen

UNDER 11A provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 10A provinciaal - groen
VC Houtem-Oplinter A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Bunsbeekstraat te 3300 Tienen

UNDER 6 regionaal
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk


ZONDAG 26 JANUARI 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC Rhodienne-De Hoek A - KFC MEISE A, aftrap 14u30 (synth)
Adres: Wauterbosstadion, Wauterbos te 1640 Sint-Genesius-Rode

FANION B
KVK Wemmel B - KFC MEISE B, aftrap 15u (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 17B regionaal - wit
ERC Hoeilaart A - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Kapelstraat te 1560 Hoeilaart


VRIJDAG 31 JANUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – KFC Wambeek Ternat A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Rwl Sport A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – Rwl Sport B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – KSK Londerzeel, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KVC Haacht B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Diest A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21 provinciaal
VC Houtem-Oplinter - KFC MEISE, aftrap 14u
Adres: Bunsbeekstraat te 3300 Tienen

UNDER 15B regionaal - wit
Zemst Sport - KFC MEISE B, aftrap 13u (synth)
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 13B regionaal - wit
FC Kortenberg Meerbeek United B - KFC MEISE B, aftrap 14u (synth)
Adres: Wijngaardstraat te 3070 Kortenberg

UNDER 12B regionaal - wit
Zemst Sport B - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 11B regionaal - wit
Leeuwkens Teralfene - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

UNDER 7 regionaal
Oud-Heverlee Leuven E - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Stadion Oud-Heverlee, Korbeekdamstraat 42 te 3050 Oud-Heverlee


ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Haren, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Diest, aftrap 11u15 terrein 3
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – K.Stormvogels Haasrode A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

FANION A
KFC MEISE A – SC Out-Hoegaarden A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5


VRIJDAG 7 FEBRUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – Zemst Sport, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – KFC Eppegem B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – Sporting Eizeringen, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – HO Wolvertem Merchtem B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Beigem C, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Melsbroek, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Eppegem C, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – SC Out-Hoegaarden, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
OHR Huldenberg A - KFC MEISE A, aftrap 20u (synth)
Adres: Sportveld Huldenberg, Gilisstraat te 3040 Huldenberg

ZATERDAGRESERVEN A
K.Delta Londerzeel - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Meerstraat 268 te 1840 Londerzeel

UNDER 17A provinciaal - groen
HO Veltem A - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: Cmp. Ivo Van Damme, Overstraat te 3020 Veltem-Beisem

UNDER 17B regionaal - wit
FC Dworp - KFC MEISE B, aftrap 12u45
Adres: Rilroheidestraat 1 te 1653 Dworp

UNDER 15A provinciaal - groen
HO Veltem A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Cmp. Ivo Van Damme, Overstraat te 3020 Veltem-Beisem

UNDER 13A provinciaal - groen
HO Veltem A - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: Cmp. Ivo Van Damme, Overstraat te 3020 Veltem-Beisem

UNDER 12A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 11A provinciaal - groen
VC Houtem-Oplinter A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Bunsbeekstraat te 3300 Tienen

UNDER 10A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 8A provinciaal - groen
KFC Diest A - KFC MEISE A, aftrap 14u
Adres: Tiensesteenweg 11 te 3390 Sint-Joris-Winge

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC Diest B - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Jeugdcomplex Berkenhof, Turnhoutsebaan 119 te 3294 Molenstede


ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Emi Essene - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Centrum Essene te 1790 Essene

UNDER 9A provinciaal - groen
KVK Tienen A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Bergéstadion, Bergevest 12 te 3300 Tienen

UNDER 9B provinciaal - wit
KVK Tienen B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Bergéstadion, Bergevest 12 te 3300 Tienen


VRIJDAG 14 FEBRUARI 2020
UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
SK Steenhuffel A - KFC MEISE A, aftrap 20u
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel


ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – Boka United B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Herent A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – FC Herent B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Houtem-Oplinter, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE C – FC Kapelle o/d Bos C, aftrap 19u00 terrein 3
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 7, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – K.Delta Londerzeel B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 15B regionaal - wit
SK Laar B - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Kerremansheide 99 te 1980 Zemst

UNDER 13B regionaal - wit
Eendr.Mazenzele Opwijk B - KFC MEISE B, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 12B regionaal - wit
Eendr.Mazenzele Opwijk B - KFC MEISE B, aftrap 11u 
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 11B regionaal - wit
BoKa United B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 7 regionaal
RC Butsel B - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Sport 'O' Droom (Sporto), Kerkomsesteenweg 49 te 3370 Boutersem

UNDER 6 regionaal
SAJ Mollem Vw B - KFC MEISE, aftrap 13u (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem


ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – KVC Itna Itterbeek, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

FANION A
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5


DONDERDAG 20 FEBRUARI 2020
UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
Ritterklub Jette B - KFC MEISE C, aftrap 20u (synth)
Adres: Heymbosch, J.J. Crocqlaan 1 te 1090 Jette


ZONDAG 23 FEBRUARI 2020
UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Emi Essene - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Centrum Essene te 1790 Essene

Een overzicht van alle tornooien waarvoor ingeschreven met de nodige informatie vind je via deze link op onze eigen website.

Bekijk hier de laatste update van de speelkalender !